Penzion Krčma

 

Informace

Popis

Penzion Krčma se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. Jsme rodinný penzion se sedmiletou tradicí a s vyhlášenou restaurací s pizzerií. Tradiční zastávkou lyžařů, snowboardistů, běžkařů, cyklistů i pěšáků. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 20 osob. V teplém počasí se restaurace rozšíří o další 60 míst na kryté terase s velkým grilem. K ubytování nabízíme 30 lůžek na dvou až sedmi lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s toaletou, sprchovým koutem nebo vanou, jsou mezonetového typu a uvádíme maximální počet lůžek v jednom apartmánu. Nejsou vybaveny kuchyňkou. Jsme připraveni na školní lyžařské pobyty, jarní prázdniny na horách, vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty, různá soustředění, školení, nebo firemní akce a meetingy. Stejně tak k nám můžete přijet strávit víkend s rodinou či přáteli. Vyjímkou nejsou svatby,  rauty či akce na Vaše přání. Součástí našeho penzionu je i stylová  restaurace s pizzerií. Je oblíbeným místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. Nabízíme Vám  pravou italskou pizzu  připravovanou ve speciální peci na dřevo. Ale nejen pizzu máme skvělou! Náš penzion se nachází nedaleko sjezdovky v krásné krajině  pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme možnost ubytování v domácím prostředí a zařízení lyžařských kurzů pro školy. Pro větší skupiny dětí máme speciální nabídku.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI