Penzion Krčma

 

 

 

Informace

Popis

Penzion Krčma se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. Jsme rodinný penzion se sedmiletou tradicí a s vyhlášenou restaurací s pizzerií. Tradiční zastávkou lyžařů, snowboardistů, běžkařů, cyklistů i pěšáků. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 20 osob. V teplém počasí se restaurace rozšíří o další 60 míst na kryté terase s velkým grilem. K ubytování nabízíme 30 lůžek na dvou až sedmi lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s toaletou, sprchovým koutem nebo vanou, jsou mezonetového typu a uvádíme maximální počet lůžek v jednom apartmánu. Nejsou vybaveny kuchyňkou. Jsme připraveni na školní lyžařské pobyty, jarní prázdniny na horách, vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty, různá soustředění, školení, nebo firemní akce a meetingy. Stejně tak k nám můžete přijet strávit víkend s rodinou či přáteli. Vyjímkou nejsou svatby,  rauty či akce na Vaše přání. Součástí našeho penzionu je i stylová  restaurace s pizzerií. Je oblíbeným místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. Nabízíme Vám  pravou italskou pizzu  připravovanou ve speciální peci na dřevo. Ale nejen pizzu máme skvělou! Náš penzion se nachází nedaleko sjezdovky v krásné krajině  pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme možnost ubytování v domácím prostředí a zařízení lyžařských kurzů pro školy. Pro větší skupiny dětí máme speciální nabídku.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI