Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Lipoltice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Soukromý Penzion „ ...do Svítání.“ Lipoltice se nachází na úpatí Železných hor ( 7 Km jižně od města Přelouč) na okraji obce Lipoltice. Velice klidné a nerušené místo. Doporučujeme lidem s kladným vztahem k přírodě i lidem. Tento objekt se postupně mění spíše na rodinný statek s možností ubytování. K dispozici jsou 4 apartmány ( dva vhodné pro rodiny) a pět dvoulůžkových pokojů se spol. soc. zařízením, kuchyňkou, obývací společenskou místností a verandou s výhledem na místní obec. Možnost stravování.

 
Výlety po okolí jak pro pěší turistiku tak především pro cykloturisty a vášnivé houbaře. Velice bohatá fauna i flóra.

Zimu doporučujeme spíše dobrodružným běžkařům! Nejsou zde standartně projeté stopy!

V okolí nemálo romantických rybníků, krásné lesy a netradiční památky. V případě zájmu a po domluvě s majitelem, či správcem je i možnost výpomoci na statku. K dispozici sauna, hřiště na malý fotbal, kulečník, koutek pro děti aj. Zapůjčení byciklů a po předchozím objednání, jízda na westernových koních.

Nemůžeme nezmínit i možnost zajímavých kulturních akcí pro děti i dospělé. A to akce jak sportovní tak i umělecké. A to nejen s profesionálními herci Našich divadel.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI