Penzion Lipoltice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Soukromý Penzion „ ...do Svítání.“ Lipoltice se nachází na úpatí Železných hor ( 7 Km jižně od města Přelouč) na okraji obce Lipoltice. Velice klidné a nerušené místo. Doporučujeme lidem s kladným vztahem k přírodě i lidem. Tento objekt se postupně mění spíše na rodinný statek s možností ubytování. K dispozici jsou 4 apartmány ( dva vhodné pro rodiny) a pět dvoulůžkových pokojů se spol. soc. zařízením, kuchyňkou, obývací společenskou místností a verandou s výhledem na místní obec. Možnost stravování.

 
Výlety po okolí jak pro pěší turistiku tak především pro cykloturisty a vášnivé houbaře. Velice bohatá fauna i flóra.

Zimu doporučujeme spíše dobrodružným běžkařům! Nejsou zde standartně projeté stopy!

V okolí nemálo romantických rybníků, krásné lesy a netradiční památky. V případě zájmu a po domluvě s majitelem, či správcem je i možnost výpomoci na statku. K dispozici sauna, hřiště na malý fotbal, kulečník, koutek pro děti aj. Zapůjčení byciklů a po předchozím objednání, jízda na westernových koních.

Nemůžeme nezmínit i možnost zajímavých kulturních akcí pro děti i dospělé. A to akce jak sportovní tak i umělecké. A to nejen s profesionálními herci Našich divadel.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI