Penzion Markéta - Chrudim

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Markéta*** Vám nabízí příjemné ubytování v 10 pokojích, jejichž součástí je předsíň, kompletní sociální vybavení se sprchovým koutem, pohodlné posezení, pracovní koutek s DVB-TV i připojením na internet. Nechybí ani kuchyňský kout s ledničkou, varnou konvicí, základním nádobím i sklokeramickou varnou deskou. Penzion se nachází nedaleko centra města, poblíž Chrudimského muzea, kde se pořádají mimo jiné plesy, výstavy a další programy. V blízkém okolí najdete zajímavá místa, která stojí za návštěvu. Penzion Markéta je sice městské zařízení, ale svou blízkostí vodní nádrži SEč - cca 18 km, umožňuje svým hostùm skloubit denní rekreaci v krásné přírodě CHKO Železných hor i kulturní a jiné vyžití ve večerních a nočních hodinách v Chrudimi.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI