Penzion Martina - Lanškroun

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Martina se nachází v nově rekonstruovaném domě přímo v historickém centru města Lanškrouna. Budova je součástí řady měšťanských domů na náměstí Jana Marka Marků, pojmenovaného po významném lanškrounském rodákovi. Přímo naproti penzionu je renesanční radnice, nedaleko je také lanškrounský zámek a muzeum. V penzionu Martina jsme pro Vás připravili příjemné ubytování s kvalitními službami. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. V penzionu Martina Vám nabízíme ubytování v třech dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom rodinném apartmá. Kapacita penzionu je 11 stálých lůžek.

               

Pokoj č.1
Dvoulůžkový pokoj je součástí rodinného apartmá. Vybavením pokoje je manželské dvojlůžko, balkon, TV, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon
          
              

Pokoj č. 2
Dvoulůžkový pokoj je součástí rodinného apartmá. Vybavením pokoje jsou dvě lůžka, TV, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon

Příslušenstvím apartmá je předpokoj s pohovkou bezpečnostním trezorem a TV se satelitem, vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Koupelna s vanou dvěmi umyvadly a WC.

              

Pokoj č. 3
Rozměrný pokoj s výhledem na radnici k jehož vybavení patří manželské dvoulůžko, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV se satelitem, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon, bezpečnostní trezor. V tomto pokoji je možnost přistýlky. Vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem a mikrovlnnou troubou je společná pro pokoje č. 3 a 4.
          
              

Pokoj č. 4
Dvoulůžkový prostorný pokoj s výhledem na radnici. K vybavení pokoje samozřejmě patří koupelna se sprchovým koutem a WC, TV se satelitem, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon a bezpečnostní trezor. Vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem a mikrovlnnou troubou je společná pro pokoje č. 3 a 4.
      
              

Pokoj č. 5
Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a WC dále obsahuje minibar, TV, rádio s přehrávačem CD, přípojku na Internet, telefon a bezpečnostní trezor.
Plán pokoje
      
                Pokoj č. 6
Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a WC má vlastní balkón, minibar, TV, rádio s přehrávačem CD, přípojku na Internet, telefon a bezpečnostní trezor

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI