Penzion Merkur

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Máme pro Vás připraveno deset lůžek v kompletně zařízených apartmánech a dvoulůžkovém pokoji, chutné snídaně, připojení k internetu kabelem i Wi-Fi, parkování přímo u penzionu na vlastním pozemku, velmi přijatelné ceny a příjemné prostředí. Srdečně Vás zveme k posezení do nekuřácké restaurace v přízemí našeho rodinného penzionu Merkur, která má kapacitu 27 míst. Nabízíme velký výběr nealkoholických nápojů, dva druhy čepovaného piva (Plzeň 12°, Velkopopovický kozel 10°), moravská přívlastková vína i luxusní destiláty z celého světa. V létě příjemné posezení na terase (18 míst u dřevěných stolů) s výhledem na řeku Loučnou. K dispozici tři parkovací místa a stojany na kola. Přijímáme objednávky na menší svatby (s ideální možností ubytování v Penzionu), srazy, firemní akce, abiturientské večírky, oslavy narozenin.... Po úpravě stolů kapacita až 50 míst. Nabízíme Vám klidné prostředí, přitom necelých 400 metrů od centra Litomyšle.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI