Penzion Merkur

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Máme pro Vás připraveno deset lůžek v kompletně zařízených apartmánech a dvoulůžkovém pokoji, chutné snídaně, připojení k internetu kabelem i Wi-Fi, parkování přímo u penzionu na vlastním pozemku, velmi přijatelné ceny a příjemné prostředí. Srdečně Vás zveme k posezení do nekuřácké restaurace v přízemí našeho rodinného penzionu Merkur, která má kapacitu 27 míst. Nabízíme velký výběr nealkoholických nápojů, dva druhy čepovaného piva (Plzeň 12°, Velkopopovický kozel 10°), moravská přívlastková vína i luxusní destiláty z celého světa. V létě příjemné posezení na terase (18 míst u dřevěných stolů) s výhledem na řeku Loučnou. K dispozici tři parkovací místa a stojany na kola. Přijímáme objednávky na menší svatby (s ideální možností ubytování v Penzionu), srazy, firemní akce, abiturientské večírky, oslavy narozenin.... Po úpravě stolů kapacita až 50 míst. Nabízíme Vám klidné prostředí, přitom necelých 400 metrů od centra Litomyšle.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI