Penzion Na Rychtě - Němčice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je kompletně zrekonstruová­ná vesnická rychta, postavená v 16 stol­etí. V okolí je ­krás­ná příroda. V Litomyšli se nachází mnoho historických památek, míst­ní re­nesanční zámek je zapsán na seznam světového dědiství UNESCO. V penzionu jsou dva dvojlůžkové ­poko­je, dva třílůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. Dále apartmán s dvojlůžkem, patrovou postelí s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň, jídelní kout, společenská místnost s TV a uzavřený dvůr s grilem. Parkování je v místě ubytování. V penzionu je možnost připojení na internet - wifi.

V okolí penzionu se nachází mnoho cyklostezek. Z Litomyšle a České Třebové jezdí cyklobus. V místě je koupaliště a fotbalové hřiště. V okolí je krytý plavecký bazén, koupaliště s tobogánem, tenisové a squashové kurty, minigolfový areál, motokárová hala, bike park, paintbollové hřiště, krytý zimní stadion, sauna, spinning centrum, bowlingové dráhy, lyžařské areály, lanový park, půjčovna kol a koloběžek, možnost jízdy na koni. Vše do vzdálenosti cca 7 km.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI