Penzion Na Výsluní - Srch

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Využijte možnosti posezení s přáteli, uspořádání rodinné či firemní oslavy v příjemném, moderně zařízeném interiéru restaurace s kapacitou 50 hostů nebo v odděleném salonku s kapacitou 10 hostů. Za hezkého počasí oceníte posezení na romantické kaskádové terase pro 40 hostů s tropickými rostlinami a kouzelnými rybičkami. Pochutnáte si na receptech z celého světa včetně čerstvých sladkovodních ryb z našeho akvária. Vyberete si ze široké nabídky lahodných vín. Rádi Vám nabídneme atraktivní ubytování v Pardubicích. Využijte naše luxusně zařízené pokoje s vlastní koupelnou, rohovou vanou, toaletou a televizí.

Hledáte Apartmány v Pardubicích?

Rádi Vám nabídneme ubytování v luxusně zařízených pokojích s vlastní koupelnou s rohovou vanou, toaletou a televizí. Navíc můžete navštívit turisticky oblíbené okolí Pardubicka. Např. Kuňetickou Horu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI