Penzion Palla

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme levné, nenáročné ubytování pro jednotlivce, rodinnou rekreaci, podniková školení, školy v přírodě a dětské tábory v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 40 lůžek v 14 pokojích. Sociální zařízení je společné vždy pro 4 pokoje na patře. K dispozici je jídelna s TV a krytá terasa. Parkování pro hosty je zajištěno na vlastním parkovišti naproti pensionu. Vaše kola je možné uschovat v uzamykatelném skladě. Po dohodě je možné sebou vzít svého domácího mazlíčka. Stravování je zajištěno celoročně  v naší restauraci s vlastní kuchyní. Vybrat si můžete z množství minutek, zeleninových salátů, denních menu, alkoholických či nealkoholických nápojů. V letních měsících si můžete dopřát pravou točenou smetanovou zmrzlinu, nebo si vybrat z nabídky zmrzlinových pohárů, nápojů a jídel v stínu slunečníků na venkovní terase.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI