Penzion Palla

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme levné, nenáročné ubytování pro jednotlivce, rodinnou rekreaci, podniková školení, školy v přírodě a dětské tábory v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 40 lůžek v 14 pokojích. Sociální zařízení je společné vždy pro 4 pokoje na patře. K dispozici je jídelna s TV a krytá terasa. Parkování pro hosty je zajištěno na vlastním parkovišti naproti pensionu. Vaše kola je možné uschovat v uzamykatelném skladě. Po dohodě je možné sebou vzít svého domácího mazlíčka. Stravování je zajištěno celoročně  v naší restauraci s vlastní kuchyní. Vybrat si můžete z množství minutek, zeleninových salátů, denních menu, alkoholických či nealkoholických nápojů. V letních měsících si můžete dopřát pravou točenou smetanovou zmrzlinu, nebo si vybrat z nabídky zmrzlinových pohárů, nápojů a jídel v stínu slunečníků na venkovní terase.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI