Penzion Pastviny

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu Pastviny - V přízemí penzionu je vstupní hala s recepcí, jídelna, malá kavárna s barem, tělocvična ( rotopedy, stolní tenis, šipky, stolní fotbal), masérna a hydromasážní vana. Společné prostory objektu jsou bezbariérové, k dispozici je výtah. Kapacita penzionu je 45 lůžek rozdělených do 16 pokojů (12 pokojů je dvoulůžkových s možností jedné přistýlky, jeden pokoj je jednolůžkový, jeden třílůžkový s přistýlkou a dva pokoje dvoulůžkové bez možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (WC, umyvadlo a sprchový kout), telefonem, TV, rádiem a dalším zařízením pro pohodlný příjemný pobyt. Některé pokoje mají balkón.

Rekondiční pobyty pro dialyzované a transplantované

Součástí rekondičních pobytů je také program zaměřený na psychosociální a sociálně právní problematiku. Probíhají zde informativní schůzky k takovým tématům, jako je posuzování zdravotního stavu pro přidělování invalidních důchodů, průkazů ZTP, ale i k problematice nemoci chronického selhání ledvin a metod jeho léčby, informace o dialýze, ale například i o nově se rozvíjejícím programu příbuzenského dárcovství pro transplantaci ledvin, apod.

Sociální pracovníci nebo terapeuti Vám poradí, jak postupovat u žádostí pro přidělení invalidních důchodů, průkazů ZTP a dalších sociálních výhod.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI