Penzion Pastviny

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu Pastviny - V přízemí penzionu je vstupní hala s recepcí, jídelna, malá kavárna s barem, tělocvična ( rotopedy, stolní tenis, šipky, stolní fotbal), masérna a hydromasážní vana. Společné prostory objektu jsou bezbariérové, k dispozici je výtah. Kapacita penzionu je 45 lůžek rozdělených do 16 pokojů (12 pokojů je dvoulůžkových s možností jedné přistýlky, jeden pokoj je jednolůžkový, jeden třílůžkový s přistýlkou a dva pokoje dvoulůžkové bez možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (WC, umyvadlo a sprchový kout), telefonem, TV, rádiem a dalším zařízením pro pohodlný příjemný pobyt. Některé pokoje mají balkón.

Rekondiční pobyty pro dialyzované a transplantované

Součástí rekondičních pobytů je také program zaměřený na psychosociální a sociálně právní problematiku. Probíhají zde informativní schůzky k takovým tématům, jako je posuzování zdravotního stavu pro přidělování invalidních důchodů, průkazů ZTP, ale i k problematice nemoci chronického selhání ledvin a metod jeho léčby, informace o dialýze, ale například i o nově se rozvíjejícím programu příbuzenského dárcovství pro transplantaci ledvin, apod.

Sociální pracovníci nebo terapeuti Vám poradí, jak postupovat u žádostí pro přidělení invalidních důchodů, průkazů ZTP a dalších sociálních výhod.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI