Penzion Plynostav

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chystáte se vypravit do Východních Čech v oblasti Železných hor a potřebujete ubytování? Poté zvolte penzion Plynostav v Seči s bazénem a saunou v blízkosti Sečské přehrady (100 m), které vám poskytne celoroční klidné ubytování. Penzion Vám nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchou a balkonem o celkové kapacitě 60 lůžek a 20 přistýlek. Penzion je vybaven sálem o kapacitě 80 míst, který slouží pro stravování a je možno jej využít pro školení, semináře, přednášky, společenské akce, hostiny, školy v přírodě atd. K dispozici je i malá učebna o kapacitě 20 míst s vlastním sociálním zařízením. Našim zákazníkům můžeme poskytnout pronájem školících místností, videorekordéru, DVD, flip-chartu, promítacího plátna atd. Další výhodou penzionu je bezbariérový přístup, výtah, bezplatné parkoviště, úschovna kol nebo motorek.
Bezprostřední okolí penzionu je ideální k relaxaci,pěší turistice, vodním sportům, houbaření, cyklistice, tenisu(tenisové kurty 100m od penzionu) apod.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI