Penzion Plynostav

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chystáte se vypravit do Východních Čech v oblasti Železných hor a potřebujete ubytování? Poté zvolte penzion Plynostav v Seči s bazénem a saunou v blízkosti Sečské přehrady (100 m), které vám poskytne celoroční klidné ubytování. Penzion Vám nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchou a balkonem o celkové kapacitě 60 lůžek a 20 přistýlek. Penzion je vybaven sálem o kapacitě 80 míst, který slouží pro stravování a je možno jej využít pro školení, semináře, přednášky, společenské akce, hostiny, školy v přírodě atd. K dispozici je i malá učebna o kapacitě 20 míst s vlastním sociálním zařízením. Našim zákazníkům můžeme poskytnout pronájem školících místností, videorekordéru, DVD, flip-chartu, promítacího plátna atd. Další výhodou penzionu je bezbariérový přístup, výtah, bezplatné parkoviště, úschovna kol nebo motorek.
Bezprostřední okolí penzionu je ideální k relaxaci,pěší turistice, vodním sportům, houbaření, cyklistice, tenisu(tenisové kurty 100m od penzionu) apod.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI