Penzion Pod Vinicí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srdečně Vás zveme do naší Restaurace a penzionu Pod Vinicí, kde je pohodová atmosféra, příjemné prostředí a usměvavá obsluha. Nabízíme levné a příjemné ubytování v  Pardubicích nedaleko středu města. Naše restaurace Pardubice a penzion Pardubice jsou situovány v klidné části Pardubic. 200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází autobusová zastávka MHD. Penzion Pardubice nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje. Penzion Pardubice se nachází v prvním patře budovy s výhledem na park a sportovní areál. V přízemí budovy je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst. Po celý den nabízíme v naší restauraci Pardubice široký výběr teplých pokrmů, hotová jídla a polední menu. Levné ubytování Pardubice je tu pro Vás neustále. Pro hosty našeho penzionu Pardubice nabízíme zdarma parkování ve dvoře. Levné ubytování Pardubice je tu pro Vás neustále. K ještě většímu pohodlí v naší restauraci a penzionu přispívá také naše zastřešná letní zahrádka s dětským hřištěm.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI