Penzion Pod Vinicí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srdečně Vás zveme do naší Restaurace a penzionu Pod Vinicí, kde je pohodová atmosféra, příjemné prostředí a usměvavá obsluha. Nabízíme levné a příjemné ubytování v  Pardubicích nedaleko středu města. Naše restaurace Pardubice a penzion Pardubice jsou situovány v klidné části Pardubic. 200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází autobusová zastávka MHD. Penzion Pardubice nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje. Penzion Pardubice se nachází v prvním patře budovy s výhledem na park a sportovní areál. V přízemí budovy je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst. Po celý den nabízíme v naší restauraci Pardubice široký výběr teplých pokrmů, hotová jídla a polední menu. Levné ubytování Pardubice je tu pro Vás neustále. Pro hosty našeho penzionu Pardubice nabízíme zdarma parkování ve dvoře. Levné ubytování Pardubice je tu pro Vás neustále. K ještě většímu pohodlí v naší restauraci a penzionu přispívá také naše zastřešná letní zahrádka s dětským hřištěm.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI