Penzion Pod Vlekem

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Pod Vlekem se nachází v horském středisku Dolní Morava mezi Jeseníky a Orlickými horami pod Kralickým Sněžníkem. Penzion je umístěn v lyžařském areálu "Větrný vrch", 30m pod prvním vlekem (umělé zasněžování, noční lyžování). V areálu jsou dva vleky a tři sjezdovky o délce 800m, převýšení je cca 150m. V létě je sjezdovka využitá jako trať pro kola. Součástí areálu je snowboardový park, ski/snowboard půjčovna, servis, lyžařské školičky. V okolí jsou 3 restaurace, disko, čajovna. 100m od penzionu je obchod a zastávka autobusu.

Ubytování je formou apartmánů a samostatných pokojů:

Apartmán č.1,3,4 - pro 8 osob

    Každý z těchto apartmánů má dvě ložnice pro 4 osoby, obytnou kuchyň vybavenou lednicí, varným panelem, troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím, v kuchyni je posezení u krbových kamen, jídelní kout. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC (samostatně) a chodbu.
    Topení je elektrické, krbová kamna jsou navíc, otop do kamen není zahrnutý v ceně. Otop do krbových kamen je si možno dovézt nebo zakoupit na místě od správce (cena dle nákupu 10kg dřevěných briket od 50-60Kč).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI