Penzion a Relax centrum Kubíčkovi

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi v Bystrém na Vysočině nabízí po celý rok ubytování ve 3 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojích. Na všech 7 pokojích je WC a koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a tv. V celém penzionu je wifi zdarma. Na dvou pokojích je balkon. Na jednom čtyřlůžkovém pokoji je vybavená kuchyňka a jídelní kout. Ze všech pokojů je volný přístup do společenské místnosti kde je vybavená kuchyňka, automat na míchané nápoje a zde také podáváme snídaně. V penzionu je mimo jiné i dětská herna a relaxační wellness centrum. Přímo v penzionu v relaxačním wellness centru si můžete dopřát několika druhů masáží, solárium, infra sauny nebo si můžete lehnout a relaxovat na husté slané vodní hladině ve floatingu, jediném floatingu v pardubickém kraji. Budete-li si přát zábaly tak Vás ráno před výletem zabalíme do skořicového zábalu.

 

Wellness pobyty na Vysočině

Báječné wellness pobyty v příjemné rodinné atmosféře. Nepromeškejte tuto výhodnou nabídku u příležitosti 8. výročí provozu penzionu a relaxačního centra Bystré a osmileté tradice pořádání wellness pobytů v penzionu v Bystrém.

Vybírat můžete pobyty se slevou, v ceně je zahrnuto ubytování v penzionu v turistické lokalitě Vysočina a navíc vždy nějaká ta relaxační procedura. Cena je konečná za celý zlevněný relaxační pobyt.

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI