Penzion Staroholická

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace – penzion Staroholická se nachází ve městě Holice, které je zasazeno ve vlnitém terénu východní části Pardubicka. Tento terén na severovýchodě ohraničují poslední výběžky Orlických hor a na jihozápadě planina postupně se táhnoucí k okraji Vysočiny. Nynější město Holice bylo původně vesnicí, náležející pod Chvojnovské panství (1336). Postupně obec vyrostla v městys a město, které se stalo již v polovině 19. století prvně městem okresním (znovu v letech 1949 – 1960), a tím také střediskovým místem spádových obcí. Není proto divu, že v posledních letech, kdy jsou budovány přirozené mikroregiony, se Holice staly centrem „Regionálního svazku obcí Holicka“ (založen 4. února 2000), který byl z administrativních důvodů od 21. března 2002 převeden na „Dobrovolný svazek obcí Holicka“.

 Restaurace - penzion Staroholická Vám nabízí několik pokojů se standardním vybavením. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem, barevným televizorem, satelitem a chladničkou. Restaurace nabízí bohatý výběr jídel po celý den. V letních obdobích můžete ochutnat speciality na grilu, který je v provozu na terase.

Penzion i jeho bohaté okolí jsou ideální pro rodinou rekreaci, turistiku, cykloturistiku, odpočinkové pobyty seniorů, školní výlety, firemní školící akce, rodinné i firemní oslavy a rauty.
Ubytování

Ubytovací kapacity penzionu jsou umístěny v 1 patře budovy - v obytném podkroví. Jsou to dvou-třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) Celková kapacita cca 30 lůžek. Pro náročné hosty máme připravené apartmá s ložnicí, pokojem a kuchyňkou. Stravování je přímo v objektu penzionu. Je však možno vařit si v kuchyňce v apartmá.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI