Penzion Staroholická

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace – penzion Staroholická se nachází ve městě Holice, které je zasazeno ve vlnitém terénu východní části Pardubicka. Tento terén na severovýchodě ohraničují poslední výběžky Orlických hor a na jihozápadě planina postupně se táhnoucí k okraji Vysočiny. Nynější město Holice bylo původně vesnicí, náležející pod Chvojnovské panství (1336). Postupně obec vyrostla v městys a město, které se stalo již v polovině 19. století prvně městem okresním (znovu v letech 1949 – 1960), a tím také střediskovým místem spádových obcí. Není proto divu, že v posledních letech, kdy jsou budovány přirozené mikroregiony, se Holice staly centrem „Regionálního svazku obcí Holicka“ (založen 4. února 2000), který byl z administrativních důvodů od 21. března 2002 převeden na „Dobrovolný svazek obcí Holicka“.

 Restaurace - penzion Staroholická Vám nabízí několik pokojů se standardním vybavením. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem, barevným televizorem, satelitem a chladničkou. Restaurace nabízí bohatý výběr jídel po celý den. V letních obdobích můžete ochutnat speciality na grilu, který je v provozu na terase.

Penzion i jeho bohaté okolí jsou ideální pro rodinou rekreaci, turistiku, cykloturistiku, odpočinkové pobyty seniorů, školní výlety, firemní školící akce, rodinné i firemní oslavy a rauty.
Ubytování

Ubytovací kapacity penzionu jsou umístěny v 1 patře budovy - v obytném podkroví. Jsou to dvou-třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) Celková kapacita cca 30 lůžek. Pro náročné hosty máme připravené apartmá s ložnicí, pokojem a kuchyňkou. Stravování je přímo v objektu penzionu. Je však možno vařit si v kuchyňce v apartmá.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI