Penzion Tony - Lázně Bohdaneč

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Tony - rekreace Lázně Bohdaneč

Penzion Tony se nachází u centra poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč, pokud chcete strávit klidnou dovolenou v lázních či naopak chcete strávit čas aktivně je náš penzion právě to co hledáte. Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, WC. Je možné využít zahradu za objektem a sezení v altánu s grilem. O dobré jídlo se postará kuchyň, v níž si návštěvníci mohou cokoli sami uvařit. Pokud však návštěvníci neholdují vlastní kuchyni, mohou se vypravit za kvalitním jídlem do místních restaurací nebo nedalekého krajského města Pardubice. Penzion Tony se nachází 5 min od centra náměstí Lázně Bohdaneč, směr Kutná Hora, Přelouč. Léčebné lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8km od Pardubic, se kterými jsou spojeny s městskou trolejbusovou dopravou.

O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklostezek, velké množství rybníků a hippoturistiky.

 

Popis ubytování

Penzion TONY: Přízemí nabízí společenskou místnost s televizí a plně vybavenou kuchyň,vchodem na zahradu. Pokoje jsou standardně vybavené (lůžka, šatní skříně, laděné do borovice, TV). Pokoje s vlastním soc. zařízením, koupelna se sprchovým koutem, WC. Je možné využít zahradu za objektem a sezení v altánu s grilem.

Penzion nabízí internet (wi-fi) zdarma.

 

Pokoje v penzionu pro max. 15 osob

 • Pokoj č.1, č2. se nachází v přízemí penzionu.
 • Pokoj č.1 Třílůžkový s příslušenstvím
 • Pokoj č.2 Dvojlůžkový s příslušenstvím
 • Pokoj č.3, č.4, č.5,6 se nachází v prvním patře
 • Pokoj č.3 Dvojlůžkový s příslušenstvím
 • Pokoj č.4 Třílůžkový+ přistýlka s příslušenstvím
 • Pokoj č.5 Třílůžkový s příslušenstvím
 • Pokoj č.6 Dvojlůžkový s příslušenstvím

 

Stravování

 • Stravování není zahrnuto v ceně ubytování, společná vybavená kuchyně v přízemí- dvě lednice, mikrovlnka,myčka, el.sporák

 

Naše další ubytování - Penzion Tony Beroun

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

 • Dvojlůžkový pokoj –900,- Kč za pokoj
 • Třílůžkový pokoj – 1250,- Kč za pokoj

 

V případě že není vytížen celý pokoj je cena je 550.- Kč za osobu / den a 21.- Kč místní poplatek + pes 100.- Kč.

 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

 

 

Kontakt

Mobil: +420 602 843 710

Adresa: Vilémova 771, 533 41 Lázně Bohdaneč

www: penzion-laznebohdanec.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Okolí

Okolí

Městečko Lázně Bohdaneč leží v polabské nížině 8 km severozápadně od Pardubic a má cca 3 000 obyvatel. Lázeňská historie sahá do r. 1897, kdy zdejší rodák Jan Veselý začal využívat blízká bohatá ložiska rašeliny k léčebným účelům. V roce 1913 byl uveden do provozu nově vystavěný pavilon Gočár a byly zřízeny sluneční a vzdušné lázně. V dalším období dochází k dalšímu rozvoji a věhlasu těchto lázní.

Lázeňství
založení slatinných lázní v roce 1897, rozsáhlé ložisko kvalitní slatiny. Její pomocí se zde léčí nemoci pohybového ústrojí a různá zánětlivá onemocnění. V  Lázních Bohdaneč se nachází věhlasné lázeňské zařízení s kouzelnými kolonádami a lázeňskými budovami obklopenými zelení, které je vyhledávaným místem zdraví,odpočinku blahodárného klidu.

Hipoturistiku nabízí jezdecký oddíl TJJ Pegas nebo WESTERN RANČ vyjížďky na koních.

Rybníkařství umožňuje sportovní rybaření, Bohdanečský rybník a rybník Matka. Opatovický kanál v jeho rákosinách a na loukách hnízdí vzácné vodní ptactvo vyskytují se tu chráněné druhy vodních a slatinných rostlin.

Mikroregionem Bohdanečsko vedou cyklistické trasy, “Podél Opatovického kanálu“( č.4039,4040,4041,4272,-4276), které navazují na Labskou stezku.Romantická zákoutí lákají k cyklistickým výletům

Golfové hřiště je velmi citlivě zasazeno do zajímavé přírodní lokality v těsné blízkosti Lázní Bohdaneč a nabízí skutečně sportovní zážitek. Hřiště patři k nejnáročnějším v České republice (CR 73, SR 129 ), je ale projektováno tak, aby bylo „milosrdné“ pro hráče s vysokým HCP a jeho obtížnost se zvyšuje pro hráče s nízkým HCP.

V Pardubickém kraji je velký výběr hradů a zámků, které lze navštívit.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI