Penzion Trnavský grunt

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Trnavský grunt nabízí příjemné ubytování pro jednotlivce i větší skupiny v šesti pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí i wi-fi připojením k internetu. Kapacita penzionu je 25 osob. Jelikož penzion prochází pozvolnou rekonstrukcí, počet pokojů se každým rokem zvyšuje. Parkování je zajištěno ve vlastním uzavřeném dvoře. Možnost vaření v kuchyňce a stravovnání ve společenské místnosti (35 osob). Na požádání lze zajistit snídaně.

Penzion nabízí dostupné ubytování pro rodiny s dětmi, turisty, či případné pracovníky firem majících aktivity v této krajinné oblasti. Objekt je možné využít i pro školy v přírodě, fotbalová soustředění, oslavy narozenin a podobně.

V obci se nachází obchod, pohostinství (možnost stravování), lékař, posilovna a mnoho dalších místních organizací. Je možné využívat i místní spotrovní areál. Nabízí se pronájem hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, dále také velké sportovní haly či fotbalového hřiště (400 m od penzionu). Nabízíme možnost vyjížděk na koních po okolí ve spolupráci s farmou z Mězihoří (2 km). V zimních měsících je podle podmínek v obci v provozu malý lyžařský vlek, nedaleko (15 km) je lyžařský areál Kladky (450 m dlouhá sjezdovka). Pro náruživější lyžaře doporučujeme areál Čenkovice (40 km) či Skipark Červená Voda (45 km).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI