Penzion Trnavský grunt

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Trnavský grunt nabízí příjemné ubytování pro jednotlivce i větší skupiny v šesti pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí i wi-fi připojením k internetu. Kapacita penzionu je 25 osob. Jelikož penzion prochází pozvolnou rekonstrukcí, počet pokojů se každým rokem zvyšuje. Parkování je zajištěno ve vlastním uzavřeném dvoře. Možnost vaření v kuchyňce a stravovnání ve společenské místnosti (35 osob). Na požádání lze zajistit snídaně.

Penzion nabízí dostupné ubytování pro rodiny s dětmi, turisty, či případné pracovníky firem majících aktivity v této krajinné oblasti. Objekt je možné využít i pro školy v přírodě, fotbalová soustředění, oslavy narozenin a podobně.

V obci se nachází obchod, pohostinství (možnost stravování), lékař, posilovna a mnoho dalších místních organizací. Je možné využívat i místní spotrovní areál. Nabízí se pronájem hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, dále také velké sportovní haly či fotbalového hřiště (400 m od penzionu). Nabízíme možnost vyjížděk na koních po okolí ve spolupráci s farmou z Mězihoří (2 km). V zimních měsících je podle podmínek v obci v provozu malý lyžařský vlek, nedaleko (15 km) je lyžařský areál Kladky (450 m dlouhá sjezdovka). Pro náruživější lyžaře doporučujeme areál Čenkovice (40 km) či Skipark Červená Voda (45 km).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI