Penzion U čtyřlístku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pohodlné ubytování je základem příjemného odpočinku a proto nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s terasou a výhledem do přírody. Ticho, klid a pohodu můžete prožít také ve třech chatkách. Při ubytování jednotlivců a skupin na delší dobu poskytujeme SLEVY.

Sportovní vyžití

Mimo jiné u nás najdete tenisový kurt s antukovým povrchem evropských rozměrů, který je vhodný také pro volejbal, nohejbal, pálkovanou a badminton. Dále je k dispozici hřiště na beach-volejbal a dětské hřiště. Součástí sportovního areálu je 12 m dlouhý bazén a sauna.

Školy v přírodě

Naše rekreační zařízení je také ideálním prostředím pro školy v přírodě. Ubytování je v jedné centrální zděné budově, která je celá vytápěna. V budově je prostorná restaurace. Součástí areálu je sportovní hřiště na míčové hry, plocha na sportovní hry, travnaté plochy na různé soutěže a hry a táborové ohniště.

Stravování

Je jednotné, chutné, kaloricky vydatné a zdravou výživu splňující strava 5x denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, teplá večeře), se zajištěním pitného režimu.

Doprava

Škola v přírodě zajišťuje autobusovou dopravu tam i zpět ve spolupráci s přepravní firmou.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI