Penzion U čtyřlístku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pohodlné ubytování je základem příjemného odpočinku a proto nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s terasou a výhledem do přírody. Ticho, klid a pohodu můžete prožít také ve třech chatkách. Při ubytování jednotlivců a skupin na delší dobu poskytujeme SLEVY.

Sportovní vyžití

Mimo jiné u nás najdete tenisový kurt s antukovým povrchem evropských rozměrů, který je vhodný také pro volejbal, nohejbal, pálkovanou a badminton. Dále je k dispozici hřiště na beach-volejbal a dětské hřiště. Součástí sportovního areálu je 12 m dlouhý bazén a sauna.

Školy v přírodě

Naše rekreační zařízení je také ideálním prostředím pro školy v přírodě. Ubytování je v jedné centrální zděné budově, která je celá vytápěna. V budově je prostorná restaurace. Součástí areálu je sportovní hřiště na míčové hry, plocha na sportovní hry, travnaté plochy na různé soutěže a hry a táborové ohniště.

Stravování

Je jednotné, chutné, kaloricky vydatné a zdravou výživu splňující strava 5x denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, teplá večeře), se zajištěním pitného režimu.

Doprava

Škola v přírodě zajišťuje autobusovou dopravu tam i zpět ve spolupráci s přepravní firmou.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI