Penzion U Kamenné studny

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nejvzácnější dominantou objektu restaurace a penzionu je ve výklenku pilíře umístěná socha sv. Jana Nepomuckého z roku 1747, která byla původně na mostku, který spojoval domy č.p. 3 a č.p. 133 (dnes MěÚ). Takový soubor historických poznatků, které souvisí s městem Skuteč pro nás bylo obrovskou výzvou při plánování rekonstrukce, kterou financovala naše společnost Comfotex. Objekt jsme zakoupili v roce 1990 ve značně zchátralém stavu. Od počátku bylo naším plánem objekt zrekonstruovat a provozovat v něm restauraci, která by se nestala jen pouhým místem pro oběd, ale umožnila by návštěvníkům ze Skutče a okolí setkávat se v příjemném stylovém prostředí s paralelou na historii zdejšího kraje. A to nejen při sklence dobrého piva a vína.

Naším cílem je vytvořit především pro obyvatele Skutče a blízkého okolí příjemné místo, kde je možné se jak denně levně stravovat (nabízíme denní jídla již za 59,- Kč) a to jak pro příznivce tradiční české kuchyně, tak pro labužníky preferující mezinárodní kuchyni. Místo je též vhodné pro romantické večeře ve dvou, pro posezení s přáteli, pro rodinné oslavy, svatby, rauty, firemní školení, promoce atd. Je nutné upozornit, že jídelní lístek pravidelně měníme, abychom našim hostům zajistili pravidelný a častý přísun nových pokrmů.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI