Penzion U Kamenné studny

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nejvzácnější dominantou objektu restaurace a penzionu je ve výklenku pilíře umístěná socha sv. Jana Nepomuckého z roku 1747, která byla původně na mostku, který spojoval domy č.p. 3 a č.p. 133 (dnes MěÚ). Takový soubor historických poznatků, které souvisí s městem Skuteč pro nás bylo obrovskou výzvou při plánování rekonstrukce, kterou financovala naše společnost Comfotex. Objekt jsme zakoupili v roce 1990 ve značně zchátralém stavu. Od počátku bylo naším plánem objekt zrekonstruovat a provozovat v něm restauraci, která by se nestala jen pouhým místem pro oběd, ale umožnila by návštěvníkům ze Skutče a okolí setkávat se v příjemném stylovém prostředí s paralelou na historii zdejšího kraje. A to nejen při sklence dobrého piva a vína.

Naším cílem je vytvořit především pro obyvatele Skutče a blízkého okolí příjemné místo, kde je možné se jak denně levně stravovat (nabízíme denní jídla již za 59,- Kč) a to jak pro příznivce tradiční české kuchyně, tak pro labužníky preferující mezinárodní kuchyni. Místo je též vhodné pro romantické večeře ve dvou, pro posezení s přáteli, pro rodinné oslavy, svatby, rauty, firemní školení, promoce atd. Je nutné upozornit, že jídelní lístek pravidelně měníme, abychom našim hostům zajistili pravidelný a častý přísun nových pokrmů.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI