Penzion U Trojanů Ladislav Trojan

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Jaromeřice - nabízíme celosezóní ubytování v Jaroměřicích u Jevíčka, nedaleko Moravské Třebové. K dispozice je Vám dle potřeby Penzion a Ubytování hotelového typu  s restaurací a příjemnou obsluhou. WI-FI ZDARMA. Ubytováni nad restaurací - hotelového typu. K dispozici máme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílužkové pokoje, včetně sociálního zařízení na pokoji, vybavené ústředním topením, televizí a bezdrátovým připojením WIFI zdarma.

Ubytování vhodné zejména pro soustředění, rodinné pobyty, cyklisty, školy v přírodě a případně ubytování pracovníkům firem majícím podnikatelské aktivity v této průmyslem málo dotčené a nezatížené krajinné oblasti Drahanské vrchoviny, zvané Malá Haná. Pokoje na penzionu jsou vybaveny televizí, sociální zařízení společné, Kuchyňka společná včetně lednice, mikrovlné trouby, zahrada - možnost grilování

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI