Penzion U Trojanů Ladislav Trojan

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Jaromeřice - nabízíme celosezóní ubytování v Jaroměřicích u Jevíčka, nedaleko Moravské Třebové. K dispozice je Vám dle potřeby Penzion a Ubytování hotelového typu  s restaurací a příjemnou obsluhou. WI-FI ZDARMA. Ubytováni nad restaurací - hotelového typu. K dispozici máme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílužkové pokoje, včetně sociálního zařízení na pokoji, vybavené ústředním topením, televizí a bezdrátovým připojením WIFI zdarma.

Ubytování vhodné zejména pro soustředění, rodinné pobyty, cyklisty, školy v přírodě a případně ubytování pracovníkům firem majícím podnikatelské aktivity v této průmyslem málo dotčené a nezatížené krajinné oblasti Drahanské vrchoviny, zvané Malá Haná. Pokoje na penzionu jsou vybaveny televizí, sociální zařízení společné, Kuchyňka společná včetně lednice, mikrovlné trouby, zahrada - možnost grilování

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI