Penzion U Václava

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš horský penzion "U Václava" se nachází ve Ski areálu Buková hora - Skipark Čenkovice. Je snadno dostupný z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č.11, "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č.43. Čenkovice ubytování v zrekonstruovaném penzionu. Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské školy, hromadné zájezdy, školení,.. Ubytovaní hosté mají parkování zdarma. V zimě je možno využít Ski areál Buková hora a Skiareál Čenkovice, k vlekům zajišťujeme dopravu zdarma. Celková kapacita ubytování v penzionu na horách: 34 lůžek. Pokoje: 3x třílůžkové pokoje, 3x pětilůžkové pokoje, samostatné sociální zařízení, televize, společná kuchyňka, společná lyžárna, samostatný vchod. Kapacita ubytování v apartmánu: 10 lůžek / 3 pokoje (3, 5 a 2 lůžka), plně vybavená kuchyň, televize, sociální zařízení. Restaurace v penzionu má kapacitu 100 míst, salónek 40 míst venkovní terasa, kulečník, šipky, celoroční provoz denně od 11:00 do 22:00 hodin.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI