Penzion U Václava

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš horský penzion "U Václava" se nachází ve Ski areálu Buková hora - Skipark Čenkovice. Je snadno dostupný z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č.11, "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č.43. Čenkovice ubytování v zrekonstruovaném penzionu. Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské školy, hromadné zájezdy, školení,.. Ubytovaní hosté mají parkování zdarma. V zimě je možno využít Ski areál Buková hora a Skiareál Čenkovice, k vlekům zajišťujeme dopravu zdarma. Celková kapacita ubytování v penzionu na horách: 34 lůžek. Pokoje: 3x třílůžkové pokoje, 3x pětilůžkové pokoje, samostatné sociální zařízení, televize, společná kuchyňka, společná lyžárna, samostatný vchod. Kapacita ubytování v apartmánu: 10 lůžek / 3 pokoje (3, 5 a 2 lůžka), plně vybavená kuchyň, televize, sociální zařízení. Restaurace v penzionu má kapacitu 100 míst, salónek 40 míst venkovní terasa, kulečník, šipky, celoroční provoz denně od 11:00 do 22:00 hodin.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI