Penzion U Zeleného stromu - Pardubice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

KAPACITA PENZIONU JE 8 DVOJLŮŽKOVÝCH POKOJŮ. NABÍZÍME KRÁTKODOBÝ I DLOUHODOBÝ PRONÁJEM. POKOJE NA PENZIONU JSOU PLNĚ VYBAVENY, VČETNĚ KUCHYNKY, SOC.ZAŘÍZENÍ, WI -FI. PARKOVIŠTĚ A STRAVOVÁNÍ V AREÁLU, VZDÁLENOST DO CENTRA 1 KM. K PENZION PATŘÍ TAKÉ HOSPŮDKA.

 

Hospůdka

Stravování

Vaříme obědy a večeře. Obědy je možné vybírat z jídelníčku - denní menu. Máme domácí českou i minutkovou kuchyni. Minutky dle samostaného jídelníčku.

Společenské akce

Zajišťujeme společenské akce jako jsou svatby, rodinné oslavy, promoce, oslavy narozenin, jubilea, pokremační smuteční hostiny. Nalézáme se 150 metrů od kremační síně.

Zahradní posezení

Zahrádka ve dvoře nabízí kapacitu 25 míst. Vhodné i pro maminky s dětmi. K dispozici dětský koutek.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI