Penzion - ubytování U Vorlíčků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro turisty, dělníky a pracovníky firem. Můžete si vybrat ze 2 kategorií pokojů. Výhodou našich pokojů je kuchyňský kout s vybavením, který umožňuje vlastní vaření vašich oblíbených pochutin. Pokoje s vlastním sociálním zařízením: 3x jednolůžkový pokojPokoj se sociálním zařízením, 4x dvoulůžkový pokoj, 3x třílůžkový pokoj a 2x čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou, televizí a wifi připojením. Vybavení kuchyňské linky: dřez, varná konvice, 2 plotýnkový vařič, lednice, hrnce, talíře, skleničky, příbory atd. Pokoje se sociálním zařízením přes chodbu: 2x dvoulůžkové pokoje, 2x třílůžkové pokoje a 3x čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linkou s příslušenstvím a televizí. Vybavení kuchyňské linky: dřez, varná konvice, 2 plotýnkový vařič, lednice, hrnce, talíře, skleničky, příbory atd. Dále je možné zdarma uschovat věci (kola, lyže…), a parkování automobilů na náměstí či v oplocené zahradě 100m od penzionu. Snídaně, obědy, večeře neposkytujeme!

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI