Penzion - ubytování U Vorlíčků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro turisty, dělníky a pracovníky firem. Můžete si vybrat ze 2 kategorií pokojů. Výhodou našich pokojů je kuchyňský kout s vybavením, který umožňuje vlastní vaření vašich oblíbených pochutin. Pokoje s vlastním sociálním zařízením: 3x jednolůžkový pokojPokoj se sociálním zařízením, 4x dvoulůžkový pokoj, 3x třílůžkový pokoj a 2x čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou, televizí a wifi připojením. Vybavení kuchyňské linky: dřez, varná konvice, 2 plotýnkový vařič, lednice, hrnce, talíře, skleničky, příbory atd. Pokoje se sociálním zařízením přes chodbu: 2x dvoulůžkové pokoje, 2x třílůžkové pokoje a 3x čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linkou s příslušenstvím a televizí. Vybavení kuchyňské linky: dřez, varná konvice, 2 plotýnkový vařič, lednice, hrnce, talíře, skleničky, příbory atd. Dále je možné zdarma uschovat věci (kola, lyže…), a parkování automobilů na náměstí či v oplocené zahradě 100m od penzionu. Snídaně, obědy, večeře neposkytujeme!

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI