Rekreace Rvašice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám touto formou nabídnout ubytování na chalupě ve Rvasicích, která se nachází ve Východních Čechách na úpatí Železných hor cca 40 km východně od Pardubic. K použití jsou 3 místnosti v přízemí ( kuchyň a 2 ložnice celkem 6 lůžek + přistýlky/. Dále je v podkroví 1 velká místnost jako ložnice (8 - 10 lůžek). Koupelna - 2x umyvadlo, sprchový kout ( el. boiler ) 2x WC splach., chodba, sklep, garáž. Kuchyň je vybavena potřebami pro vaření a jídlo (hrnce,talíře ,skleničky,příbory...), dále elektrickým sporákem, velkou ledničkou, zásobníkem teplé vody. Vytápění místností proskleným krbem. Chalupa je umístěna na samotě v údolí obklopeném lesy, kterým protéká novohradský písčitý potok. Chalupu obklopuje velká oplocená zahrada, k dispozici je venkovní ohniště, venkovní posezení, tenisový stůl (pálky a míčky vezměte vlastní), přístřešek pro posezení venku i v nepříznivém počasí s krbem pro grilovaní, venkovní bazén s filtrací, dětské pískoviště a houpačka, množství turistických map a informačních materiálů z okolí. Příznivé klimatické podmínky této oblasti působí blahodárně na astmatiky. Chalupu je možno využívat celoročně a také víkendově.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI