Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Radost Horní Jelení

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení Radost se nachází v lesním prostředí nedaleko Holic v Pardubickém kraji. Pro naše klienty nabízíme celoročně rekreační pobyty, školy v přírodě, prostory pro soustředění zájmových sdružení (taneční, pěvecké, .), pořádání soukromých oslav (životní jubilea, svatby, .) a firemní akce (školení řidičů, podnikové oslavy). V našem zařízení je možnost jak krátkodobého tak i dlouhodobého ubytování. Ubytování je možné ve 21 čtyřlůžkových chatkách a ve dvou zděných budovách po čtyřiceti šesti lůžkách. Sprchy a WC jsou společné, v chatkách je zavedena elektřina. V areálu je možno využít hřiště na odbíjenou, nohejbal, kopanou a v okolí zařízení jsou ideální turistické a cyklistické terény.

Soukromé a firemní akce

Pro soukromé osoby nabízíme zajištění různých oslav a akcí(svatby, oslavy jubileí, posezení s přáteli). Pro vaši firmu nabízíme školení, semináře a další podobné akce s možností uzavření objektu, zajistíme opékání selátka apod.

Školy a školky v přírodě

Školy a školky ocení zejména klidné lesní prostředí, ideální terén vhodný k procházkám do přírody a ke krátkým výletům např. Holice v Čechách - Muzeum  Dr. Emila Holuba,  relaxační centrum Saunový ráj,  Kunětická hora u Pardubic, Safari ve Dvoře Králové. Po dohodě se zákazníkem zajistíme autobusovou dopravu.

Ubytování

Ubytování nabízíme v hlavní budově a ve dvou zděných budovách. Každá budova má společné sprchy a WC a prostorný vestibul, kde se dají v případě nepříznivého počasí pořádat různé společenské hry (stolní tenis ). V letních měsících je k dispozici 21 čtyřlůžkových chatek, do kterých je zaveden el.proud. Koupání je možné v areálu zařízení. V hlavní budově se nachází jídelna, restaurace  a společenský sál

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Franta novák
Franta novák (nepřihlášený) 2. Květen 2013 - 0:51
Počet hlasů: 942
Rekreační zařízení Radost se nachází v lesním prostředí nedaleko Holic v Pardubickém kraji A CO TAK NAPSAT KDE TO PŔESNÉ JE ???, jedu tam a nevím kam.
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Honza
Honza 2. Květen 2013 - 21:05
Počet hlasů: 1072
Odkaz na polohu zařízení na google mapách -> http://goo.gl/maps/iE8Vp Není zač.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI