Rekreační středisko Radost Horní Jelení

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení Radost se nachází v lesním prostředí nedaleko Holic v Pardubickém kraji. Pro naše klienty nabízíme celoročně rekreační pobyty, školy v přírodě, prostory pro soustředění zájmových sdružení (taneční, pěvecké, .), pořádání soukromých oslav (životní jubilea, svatby, .) a firemní akce (školení řidičů, podnikové oslavy). V našem zařízení je možnost jak krátkodobého tak i dlouhodobého ubytování. Ubytování je možné ve 21 čtyřlůžkových chatkách a ve dvou zděných budovách po čtyřiceti šesti lůžkách. Sprchy a WC jsou společné, v chatkách je zavedena elektřina. V areálu je možno využít hřiště na odbíjenou, nohejbal, kopanou a v okolí zařízení jsou ideální turistické a cyklistické terény.

Soukromé a firemní akce

Pro soukromé osoby nabízíme zajištění různých oslav a akcí(svatby, oslavy jubileí, posezení s přáteli). Pro vaši firmu nabízíme školení, semináře a další podobné akce s možností uzavření objektu, zajistíme opékání selátka apod.

Školy a školky v přírodě

Školy a školky ocení zejména klidné lesní prostředí, ideální terén vhodný k procházkám do přírody a ke krátkým výletům např. Holice v Čechách - Muzeum  Dr. Emila Holuba,  relaxační centrum Saunový ráj,  Kunětická hora u Pardubic, Safari ve Dvoře Králové. Po dohodě se zákazníkem zajistíme autobusovou dopravu.

Ubytování

Ubytování nabízíme v hlavní budově a ve dvou zděných budovách. Každá budova má společné sprchy a WC a prostorný vestibul, kde se dají v případě nepříznivého počasí pořádat různé společenské hry (stolní tenis ). V letních měsících je k dispozici 21 čtyřlůžkových chatek, do kterých je zaveden el.proud. Koupání je možné v areálu zařízení. V hlavní budově se nachází jídelna, restaurace  a společenský sál

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Franta novák
Franta novák (nepřihlášený) 2. Květen 2013 - 0:51
Počet hlasů: 849
Rekreační zařízení Radost se nachází v lesním prostředí nedaleko Holic v Pardubickém kraji A CO TAK NAPSAT KDE TO PŔESNÉ JE ???, jedu tam a nevím kam.
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Honza
Honza 2. Květen 2013 - 21:05
Počet hlasů: 959
Odkaz na polohu zařízení na google mapách -> http://goo.gl/maps/iE8Vp Není zač.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI