Rekreační středisko Srnčí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování a stravování

Hlavní budova nabízí ubytování pro 33 osob ve tří a čtyřlůžkových pokojích se společnými sprchami a WC. Chaty ve čtyř a pětilůžkovém provedení jsou další alternativou ubytování. Každá chatka má vlastní lednici, WC a umyvadlo s teplou i studenou vodou.

Stravování (skvělá domácí kuchyně) je poskytováno formou plné penze v jídelně v hlavní budově. Po celý den je k dispozici místní občerstvení určené výhradně pro potřeby rekreantů. Nabízíme venkovní posezení, možnost sledování TV, popř. videa.
 

Sport a zábava

Vaše sportovní potřeby spolehlivě uspokojí tenisový kurt, volejbalové či nohejbalové hřiště, stolní tenis nebo minigolf. Vše se nachází přímo v areálu rekreačního střediska.

Osvěžení v horkém počasí nabízí přihřívaný bazén a dětské brouzdaliště. Pro ty nejmenší máme dětské prolézačky a kolotoč.

V okolí naleznete terény ideální pro horská kola a turistiku, dlouhé večery lze trávit v útulném sklípku

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 14 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Moravská Třebová – město příležitostí…

Vítá Vás město, které svou rozlohou a počtem obyvatel patří spíše mezi nevelká. Vítá Vás město, ve kterém po celá staletí žili lidé, kteří svoji schopnost, zručnost a um přetvářeli do hodnot, jimž dodnes skládáme svůj obdiv. Díky této dlouhé a bohaté historii nabízí dnes Moravská Třebová široké spektrum příležitostí pro poznání, pro vnímání krásy i pro potěšení smyslů. Nabízí ale také spektrum příležitostí pro sport, turistiku, ekonomický rozvoj a investice. Moravská Třebová je městem příležitostí! Využijte je!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI