Rekreační středisko Srnčí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování a stravování

Hlavní budova nabízí ubytování pro 33 osob ve tří a čtyřlůžkových pokojích se společnými sprchami a WC. Chaty ve čtyř a pětilůžkovém provedení jsou další alternativou ubytování. Každá chatka má vlastní lednici, WC a umyvadlo s teplou i studenou vodou.

Stravování (skvělá domácí kuchyně) je poskytováno formou plné penze v jídelně v hlavní budově. Po celý den je k dispozici místní občerstvení určené výhradně pro potřeby rekreantů. Nabízíme venkovní posezení, možnost sledování TV, popř. videa.
 

Sport a zábava

Vaše sportovní potřeby spolehlivě uspokojí tenisový kurt, volejbalové či nohejbalové hřiště, stolní tenis nebo minigolf. Vše se nachází přímo v areálu rekreačního střediska.

Osvěžení v horkém počasí nabízí přihřívaný bazén a dětské brouzdaliště. Pro ty nejmenší máme dětské prolézačky a kolotoč.

V okolí naleznete terény ideální pro horská kola a turistiku, dlouhé večery lze trávit v útulném sklípku

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Moravská Třebová – město příležitostí…

Vítá Vás město, které svou rozlohou a počtem obyvatel patří spíše mezi nevelká. Vítá Vás město, ve kterém po celá staletí žili lidé, kteří svoji schopnost, zručnost a um přetvářeli do hodnot, jimž dodnes skládáme svůj obdiv. Díky této dlouhé a bohaté historii nabízí dnes Moravská Třebová široké spektrum příležitostí pro poznání, pro vnímání krásy i pro potěšení smyslů. Nabízí ale také spektrum příležitostí pro sport, turistiku, ekonomický rozvoj a investice. Moravská Třebová je městem příležitostí! Využijte je!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI