Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Roubenka Elisabeth Studené - Jablonné nad Orlicí

Informace

Popis

Roubenka Elisabeth - horská chata v Orlických horách

Rádi bychom Vám nabídli k ubytování dvoupokojový apartmán s obytnou kuchyní (120 m2) v Roubence Elisabeth, na okraji obce Studené. Studené je malá podhorská vesnička se 180 obyvateli a najdete ji pod vrcholky Orlických hor, nedaleko Jablonného nad Orlicí. Roubenka Elisabeth se nachází na klidném, slunečném místě pod Studenskými skálami. Ubytování nabízí 3 ložnice, plně vybavený kuchyňský kout a koupelnu s vanou. Hosté mohou využívat také terasu, zahradu a zázemí pro grilování. Za příplatek můžete využívat saunu. Děti mohou stavět hrady na pískovišti nebo skákat na trampolíně. Ve vesnici se také nachází malý obchod a hospoda.

Roubenka je situována v jižním svahu, zhruba 100 metrů od hlavní silnice. Pro parkování je k dispozici velké parkoviště  pro čtyři vozy. Po domluvě je možné využít prostor garáže na úschovu kol apod.

 

Ubytování v roubence

Pobyt v naší chaloupce je ideální pro rodiny s dětmi. Mají zde k dispozici velkou trampolínu, pískoviště, venkovní bazén a nekonečný prostor pro běhání na loukách a kopcích. A až je tohle všechno unaví, mohou si odpočinout u vymalovánek, stolních her, puzzlíků či si chvíle zkrátit čtením knih z domácí miniknihovničky.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V okolí chaty

Vyhledávaným místem horolezců z širokého okolí je skalní masiv Studenské skály, které jsou 0,5 km dlouhé a až 20 m vysoké. Je vhodný pro cvičná lezení různých náročností. Z vrcholků skal je výhled na masiv Kralického Sněžníku, Hrubého Jeseníku nebo Bukovohorskou hornatinu.

Studené je malá podhorská vesnička se 180 obyvateli a najdete ji pod vrcholky Orlických hor, nedaleko Jablonného nad Orlicí.
Rozkládá se mezi dvěma přírodními parky -  přírodní park Orlice a přírodní park Suchý vrch a Buková hora.  V obci jsou k dispozici tenisové kurty, dvě malá dětská hřiště, tři označené běžecké trati a hospůdka „Podskalák“. Bowling, koupaliště, aquapark, kina a restaurace se nacházejí v okolí do 10 km.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI