Ubytování chata Ski areál Čenkovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Obec Čenkovice se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 958 m n.m. Čenkovice jsou známé především jako lyžařské středisko. Je zde k dispozici 5 vleků (3x 1000 m, 2x 430 m), které navazují na sedačkovou lanovku v areálu Červená voda o délce 2150 m. V Čenkovicích je snowpark a běžecké tratě upravované rolbou s okruhy 4,6 a 8 km. V létě jsou zde vhodné podmínky pro turistiku a horská kola. V místě je hřiště pro plážový volejbal, tenis a minigolf. V Čenkovicích je 5 restaurací a obchod s potravinami.

Chata stojí na vrcholku jížního svahu, pod kterým se nachází obec Čenkovice. V letních měsících je možnost parkování přímo u chaty, v zimě na hlídaném parkovišti vzdáleném asi 1000 m. V případě zájmu je přeprava zavazadel z parkoviště na chatu zajištěna na sněžném skútru (za poplatek). Nejbližší vlek je od chaty vzdálen 100 m (možnost večerního lyžování). Běžecké tratě jsou v bezprostřední blízkosti chaty.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI