Ubytování chata Ski areál Čenkovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Obec Čenkovice se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 958 m n.m. Čenkovice jsou známé především jako lyžařské středisko. Je zde k dispozici 5 vleků (3x 1000 m, 2x 430 m), které navazují na sedačkovou lanovku v areálu Červená voda o délce 2150 m. V Čenkovicích je snowpark a běžecké tratě upravované rolbou s okruhy 4,6 a 8 km. V létě jsou zde vhodné podmínky pro turistiku a horská kola. V místě je hřiště pro plážový volejbal, tenis a minigolf. V Čenkovicích je 5 restaurací a obchod s potravinami.

Chata stojí na vrcholku jížního svahu, pod kterým se nachází obec Čenkovice. V letních měsících je možnost parkování přímo u chaty, v zimě na hlídaném parkovišti vzdáleném asi 1000 m. V případě zájmu je přeprava zavazadel z parkoviště na chatu zajištěna na sněžném skútru (za poplatek). Nejbližší vlek je od chaty vzdálen 100 m (možnost večerního lyžování). Běžecké tratě jsou v bezprostřední blízkosti chaty.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI