Ubytování Moravská Třebová

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Moravská Třebová

Přijměte naše pozvání do příjemných zmodernizovaných prostor našeho apartmánu v Moravské Třebové. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení pokojů a ochotný personál Vám zpříjemní levný pobyt v Moravské Třebové. Budete se u nás cítit jako doma, ať se v Moravské Třebové ubytujete na jednu noc, týden nebo i při dlouhodobém pobytu. Garantujeme Vám nízké a rozumné ceny, čistý apartmán, vlastní kuchyňku a hygienické zařízení, výhled na náměstí v Moravské Třebové, klidný dům a další vybavení a příslušenství vč. individuálních požadavků pro příjemný pobyt.

Náš apartmán v Moravské Třebové najdete na adrese Náměstí T.G.M., Moravská Třebová. Ubytování Moravská Třebová Vám nabízí za nízké ceny nadstandardní kvalitu.

 

 

Vybavení apartmánu Moravská Třebová

V našem moderním apartmánu v Moravské Třebové na Náměstí T.G.M. nabízíme vybavenou moderní kuchyňskou linku, mikrovlnou trobu, chladničku, základní kuchyňské vybavení, příjemné povlečení a lůžkoviny. Stravování si můžete zajistit v bezprostředním okolí apartmánu v několika stylových restauracích a cukrárnách přímo na náměstí a v jeho okolí.

Celková kapacita apartmánu je v současnosti 28 lůžek. Budete-li mít zájem - předáme Vám informace, rady a doporučení k výletům do okolí Moravské Třebové, možnosti kulturního a společenského vyžití pro dospělé, děti i celé rodiny.

Náš apartmán v Moravské Třebové je vhodný pro obchodní cestující, turisty, rodinné pobyty, prázdninové pobyty nebo jako levné zázemí pro zimní pobyty milovníků zimních sportů, apod.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování Moravská Třebová

 

Cena ubytování: 390 Kč až 460 Kč vč. DPH za osobu a noc
Dlouhodobé ubytování 14 a více dnů nabízíme se slevou 11%!
 

Rezervace ubytování nutná minimálně týden předem.

Ubytování Moravská Třebová - Znáte levnější ubytování, apartmán nebo penzion ve stejné kvalitě vybavení v Moravské Třebové?

 

 

 

Kontakt

Adresa: Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 132, 571 01 Moravská Třebová
Tel:  +420 608 615 250,  +420 733 748 337
www.motylek-rekreace.cz
 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI