Ubytování Moravská Třebová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Moravská Třebová

Přijměte naše pozvání do příjemných zmodernizovaných prostor našeho apartmánu v Moravské Třebové. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení pokojů a ochotný personál Vám zpříjemní levný pobyt v Moravské Třebové. Budete se u nás cítit jako doma, ať se v Moravské Třebové ubytujete na jednu noc, týden nebo i při dlouhodobém pobytu. Garantujeme Vám nízké a rozumné ceny, čistý apartmán, vlastní kuchyňku a hygienické zařízení, výhled na náměstí v Moravské Třebové, klidný dům a další vybavení a příslušenství vč. individuálních požadavků pro příjemný pobyt.

Náš apartmán v Moravské Třebové najdete na adrese Náměstí T.G.M., Moravská Třebová. Ubytování Moravská Třebová Vám nabízí za nízké ceny nadstandardní kvalitu.

apartmankuchyne

 

Vybavení apartmánu Moravská Třebová

V našem moderním apartmánu v Moravské Třebové na Náměstí T.G.M. nabízíme vybavenou moderní kuchyňskou linku, mikrovlnou trobu, chladničku, základní kuchyňské vybavení, příjemné povlečení a lůžkoviny. Stravování si můžete zajistit v bezprostředním okolí apartmánu v několika stylových restauracích a cukrárnách přímo na náměstí a v jeho okolí.

Celková kapacita apartmánu je v současnosti 28 lůžek. Budete-li mít zájem - předáme Vám informace, rady a doporučení k výletům do okolí Moravské Třebové, možnosti kulturního a společenského vyžití pro dospělé, děti i celé rodiny.

Náš apartmán v Moravské Třebové je vhodný pro obchodní cestující, turisty, rodinné pobyty, prázdninové pobyty nebo jako levné zázemí pro zimní pobyty milovníků zimních sportů, apod.

 

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování Moravská Třebová

 

Cena ubytování: 390 Kč až 460 Kč vč. DPH za osobu a noc
Dlouhodobé ubytování 14 a více dnů nabízíme se slevou 11%!
 

Rezervace ubytování nutná minimálně týden předem.

Ubytování Moravská Třebová - Znáte levnější ubytování, apartmán nebo penzion ve stejné kvalitě vybavení v Moravské Třebové?

 

 

 

Kontakt

Adresa: Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 132, 571 01 Moravská Třebová
Tel:  +420 608 615 250,  +420 733 748 337
www.motylek-rekreace.cz
 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI