Ubytování U Lyčků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavená chalupa se nachází v malebném údolí na úpatí Orlických hor. V pohodlí nadstandardně zařízeného a vybaveného objektu, u kterého je Vám k dispozici také více než 3000 metrů čtvrečních přilehlého pozemku, nabízíme celoroční rekreační ubytování až pro 10 osob. Pro Vaše pohodlí je připraven citlivě zařízený objekt, ve kterém naleznete vše potřebné k pohodlnému prožití dovolené, nebo třeba jen víkendového pobytu. Minifitcentrum s infrasaunou Vám dává možnost aktivního využití volného času při nepříznivém počasí, případně k regeneracii po náročnějším dni stráveném pěší turistikou či na kole.Udržovaná travnatá plocha je našimi hosty využívána pro míčové hry, pokud si zde budou hrát Vaše děti, budete o nich mít neustále přehled. V plně vybaveném kuchyňském koutu naleznete el. 4 plotýnkovou varnou desku, el. troubu s grilem, myčku na nádobí, mikrovlnnou troubu, chladničku 180l s mrazicím boxem 20 l, překapávač i rychlovarnou konvici na ranní kávu. Rozkládací stůl umožní pohodlné stravování současně všem ubytovaným. Ve druhé části prostorného pokoje se nachází pohodlná sedací souprava, krb, barevný TV se satelitním příjmem, minivěž s CD, DVD. Pro rodinné výleta po okolí si u nás můžete zapůjčit silniční koloběžky Kostka spolu se 2 horskými koly.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI