Ubytování U Lyčků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavená chalupa se nachází v malebném údolí na úpatí Orlických hor. V pohodlí nadstandardně zařízeného a vybaveného objektu, u kterého je Vám k dispozici také více než 3000 metrů čtvrečních přilehlého pozemku, nabízíme celoroční rekreační ubytování až pro 10 osob. Vesničkou Celné, na jejímž okraji chalupa stojí, protéká Tichá Orlice. Ŕeka u nás tvoří hranici pozemku a je k ní celoročně pohodlný přístup. Po příjezdu můžete parkovat na pozemku pár metrů od domu. V obci je malý obchůdek s potravinami pro běžný nákup.

Milovníkům pěší turistiky nabízí i nejbližší okolí spoustu možností k výletům. Kupříkladu při výstupu na Suchý vrch s rozhlednou můžete navštívit nedaleký komplex železobetonového opevnění z 2. světové války - tvrz Bouda. Nezapomenutelný dojem ve Vás také jistě zanechá výlet po Pašerácké stezce údolím Divoké Orlice. Ta zde vtéká do blízké Pastvinské přehrady. V letních měsících si při procházkách okolními lesy také nasbíráte košík hub, nebo borůvek.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI