Ubytování U Lyčků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavená chalupa se nachází v malebném údolí na úpatí Orlických hor. V pohodlí nadstandardně zařízeného a vybaveného objektu, u kterého je Vám k dispozici také více než 3000 metrů čtvrečních přilehlého pozemku, nabízíme celoroční rekreační ubytování až pro 10 osob. Vesničkou Celné, na jejímž okraji chalupa stojí, protéká Tichá Orlice. Ŕeka u nás tvoří hranici pozemku a je k ní celoročně pohodlný přístup. Po příjezdu můžete parkovat na pozemku pár metrů od domu. V obci je malý obchůdek s potravinami pro běžný nákup.

Milovníkům pěší turistiky nabízí i nejbližší okolí spoustu možností k výletům. Kupříkladu při výstupu na Suchý vrch s rozhlednou můžete navštívit nedaleký komplex železobetonového opevnění z 2. světové války - tvrz Bouda. Nezapomenutelný dojem ve Vás také jistě zanechá výlet po Pašerácké stezce údolím Divoké Orlice. Ta zde vtéká do blízké Pastvinské přehrady. V letních měsících si při procházkách okolními lesy také nasbíráte košík hub, nebo borůvek.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI