Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování v penzionu Svitavy

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na prezentaci ubytování Svitavy

Přijměte naši nabídku na komfortní ubytování v čistém a příjemném prostředí v centru Svitav. Nabízíme ubytování ve dvou zrekonstruovaných apartmánech v historických domech ve středu města. Apartmány disponují novým nábytkem, televizním přijímačem, kuchyňkou a hygienickým zařízením. Ať už strávíte ve Svitavech jednu noc či týden, náš personál se bude vždy snažit, aby Váš pobyt v našich apartmánech byl pro Vás příjemným zážitkem.

 

Ubytování v apartmánech Svitavy (Nám. Míru)

Apartmány na náměstí Míru se nacházejí v dolní části náměstí nad prodejnou klenot. V apartmánech najdete kuchyňské kouty s novou kuchyňskou linkou, ledničkou, sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Všechny apartmány jsou vybaveny novým nábytkem.

Stravování si můžete zajistit v některé z restaurací, které se v blízkosti náměstí nacházejí. Rádi Vám s výběrem poradíme. V blízkosti apartmánů se nachází informační centrum města Svitav, kde naleznete rady a tipy, jak strávit volný čas ve Svitavách a v okolí.

Ubytování v apartmánech na náměstí je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, obchodní cestující nebo i jako zázemí pro sportovní či kulturní aktivity ve městě.

 

Celková kapacita apartmánů  je 60 lůžek.


 

Apartmány na ulici Vojanova

Apartmány na ulici Vojanova se nachází několik metrů od náměstí Míru naproti vchodu do katolického kostela. V apartmánech najdete zrekonstruované kuchyňské kouty s novou kuchyňskou linkou, která je vybavená sporákem, ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Všechny apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, včetně vybavení hygienického zařízení.

V okolí apartmánů najdete několik restaurací, kde se můžete stravovat. Na náměstí se nachází i prodejna potravin a také informační centrum města Svitav, kde Vám ochotně poradí, jak nejlépe strávit volný čas ve Svitavách a okolí.  

 

Celková kapacita apartmánů  je 60 lůžek.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování v apartmánech

Cena ubytování: 390 Kč až 460 Kč vč. DPH za osobu a noc.
Dlouhodobé ubytování na 14 a více dnů nabízíme se slevou 11%!

 
Ubytování Svitavy - Znáte levnější ubytování, apartmán nebo penzion ve stejné kvalitě vybavení ve Svitavách?

 

Rezervace nutná minimálně týden předem.

 

 

Kontakt

Adresa: Náměstí Míru 13, 568 02,  Svitavy
Tel:  +420 608 615 250,  +420 733 748 337
www.motylek-rekreace.cz
 
 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI