Ubytování V Zátiší

 

 

 

Informace

Popis

Ubytování za příznivou cenu v soukromí v obci Dolní Morava. Kvalitní ubytování v apartmánech v klidné části obce, v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Větrný Vrch, pod Králickým Sněžníkem. V penzionu V Zátiší máme pro Vás připravených 5 zcela nových apartmánů s vlastní kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Ve všech apartmánech je možnost připojení Wi-Fi. Výhodou ubytování v centru obce je blízkost ke sportovním areálům, běžeckým tratím  ale i  ke sjezdovkám, SKI Centrum Dolní Morava a lyžařská střediska jsou nedaleko. Do vyhlášeného střediska SNĚŽNÍK DOLNÍ MORAVA je to autem 1,5km, poté Vás k vleku vyveze ZDARMA skibus!

 

  •     2x 2-pokojový, 7-lůžkový apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou a vl. soc. zařízením
  •     3x 1-pokojový, 5-lůžkový apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou a vl. soc. zařízením

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI