Athletic Pension

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje, apartmány v nově zrekonstruovaných prostorech našeho domu, vybavených samostatnou koupelnou s WC, televizí, připojení k internetu pomoci Wi-Fi (zdarma pro hosty), zařízené v moderním stylu, komfortu a pohodlí. Dva apartmány jsou postaveny formou mezzonetu v podkroví, vybaveny v přízemí malou kuchyňkou s vybavením, v koupelnách jsou zabudovány vany , v patře pokoj pro spaní. Apartmán 1KK je překrásně vybaven kuchyní, jídelním koutem, výřivkou vanou v koupelně a obývacím pokojem ke spaní. Poskytujeme parkování až dvanácti aut přímo na dvoře našeho pensionu, kde je vše pod dozorem. Snídaně připravujeme v překrásných prostorech, které je možno využít i na přednášky a pod.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Čerchov

Rozhledna stojí v Českém lese směrem k hraničnímu přechodu Lísková. ”Čerchov” (1042 m. n. m.) je místem, kam se donedávna obyčejný smrtelník nedostal. Najdeme ho necelé dva kilometry od Německé hranice. Téměř stoletou historii kamenné stavby na jeho vrcholku, začali psát členové KČT v roce 1894, kdy na Čerchovské skále vystavěli dřevěnou osmnáct metrů vysokou rozhlednu. V roce 1897 byla pod rozhlednou vystavěna “útulna” Klubu českých turistů. Po projektantovi a mecenáši stavby byla nazvána “Chýší Pasovského”. V letech 1904 – 1905 vyrostla na místě staré rozhledny nová kamenná, tzv. “Kurzova věž”, vysoká 23 m., a která byla v 1927 doplněna ještě jednou turistickou chatou. V roce 1938 objekt zabrala německá armáda a v roce 1950 potom Československá armáda. Ta si věž přetvořila k “obrazu svému” a v blízkosti vyrostlo ohyzdné monstrum pro radiotechnický boj. V sedmdesátých letech armádě rovněž podlehly okolní chaty. Vrcholek se nadlouho stal součástí pohraničního pásma, a byl komukoliv nedostupný… Po roce 1989 byla rozhledna navrácena zpět Domažlickému KČT. Ten provedl šetrnou rekonstrukci a 16. července 2000 ji slavnostně znovu zpřístupnil.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI