Chalupa Anežka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Anežka je součástí osady Rokyta a leží na území Národního parku Šumava asi na polovině cesty mezi šumavskými obcemi Srní a Modrava, v těsné blízkosti Vchynicko – tetovského kanálu, v nadmořské výšce 927 metrů. Rokyta se nachází na území Národního parku Šumava, pobyt a návštěva okolí jsou tedy regulovány návštěvním řádem. Poloha chalupy v centrální části Šumavy je ideální jak pro chvilky klidného oddechu, tak pro turistiku, lyžování, cyklistiku a další letní i zimní aktivity.

V objektu jsou Vám k dispozici 2 apartmány. Každý apartmán má vlastní vchod a tvoří jej dva pokoje (4 lůžka + přistýlka), kuchyň (vybavená základním nádobím, varnou konvicí, el. dvouvařičem, sporákem na tuhá paliva - 1. apartmán, kombinovaným sporákem - 2. apartmán, ledničkou a mikrovlnnou troubou) a vlastní sociální zařízení. Ve všech místnostech jsou zavedeny elektrické přímotopy, v některých místnostech jsou i kamna na dřevo nebo na dřevěné brikety.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI