Chalupa Bonifác

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Bonifác na Pivoni - rekreace v Českém lese

Chalupa Bonifác se nachází v malé vísce jménem Pivoň na Domažlicku nedaleko Poběžovic, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Český les. Najdete zde krásnou nedotčenou přírodu, která dosud není přeplněná lidmi, a která vás na první pohled okouzlí. Chalupa poskytuje možnost ubytování pro 1 až 8 osob ve 4 ložnicích. Vedle chalupy stojí další domek, dole je garáž a nad ní je velká společenská místnost. V garáži je možno ukládat jízdní kola, lyže apod. K domu dále patří 16 arů oplocené zahrady a 10 arů lesa. Restaurace s jídelnou a welnessem je k dispozici v penzionu Pivoňka, vzdáleném cca 300 m. V něm je také půjčovna kol a dalších sportovních potřeb. Nabízíme i za poplatek bazén. Reelizujeme víkendové rekondiční pobyty, netýká se hlavní sezóny, tj. od 1.7. do 31.8.

Chalupa stojí na okraji obce u lesa. Má sklep a dvě nadzemní podlaží. Ve sklepě je kotel ústředního topení, sklad uhlí a sklad zeleniny/ovoce. V přízemí jsou dva pokoje, každý s dvěma lůžky, kuchyně, koupelna se sprchou, WC a vnitřní terasa. V 1.nadzemním podlaží jsou dva pokoje, každý se dvěma lůžky a prostorné předpokojí, vhodné k uložení svršků a zavazadel.

CHALUPA JE MIMO PROVOZ. TENTO ZÁPIS MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER


Tipy na další chaty a chalupy - západní Čechy

 

Galerie
Ceník

CHALUPA JE MIMO PROVOZ. TENTO ZÁPIS MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI