Chalupa Brtí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa alpského stylu byla nově postavena v roce 2005. Vybudována byla na samotě obklopené lesy, zvané Amerika, nedaleko městečka Strážov na Šumavě, na místě kde původně stával starý brtský mlýn. K domu náleží velký, hektarový, pečlivě udržovaný pozemek se spoustou vzrostlých ovocných stromů, jehož spodní hranici lemuje zurčící potůček. nteriér je převážně obložen smrkovým dřevem s přiznanými stropními trámy. Srdce domu tvoří velká místnost v přízemí, jejíž dominantou jsou kachlová kamna, která nejenže krásně hřejí, ale může se na nich vařit a péct. Buchty, upečené v těchto kamnech, prý nemají konkurenci. Pro ty, kteří mají raději klasiku, je zde plně vybavená kuchyňská linka s moderními spotřebiči. V přízemí je dále nadstandardně zařízená koupelna s WC a jedna malá ložnice s jedním lůžkem. V patře domu se nachází prostorná a vzdušná obytná místnost s manželskou postelí a sedací soupravou s možností dvou přistýlek. Z této místnosti se nechá vyjít na balkon. Vedlejší ložnice se dvěma lůžky, je sice menší, avšak ne méně útulná. V patře nechybí ani druhá, opět velice hezká koupelna.
 

Pro příznivce saunování , je v suterénu domu vybudována prostorná sauna, jejíž provedení se opět vymyká běžným standardům. V přilehlé místnosti, si sportovně založení hosté, mohou zahrát stolní tenis.

Za zmínku jistě stojí i terasa z modřínového dřeva s venkovním sezením, vybavená lehátky a slunečníkem, přenosný gril, stylové ohniště, houpací síť a velká trampolína.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI