Chalupa Michalovy Hory

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Michalovy hory - rekreace Slavkovský les

Využijte naší nabídku a navštivte naši chalupu Michalovy hory. Jedná se o rekreační objekt v Michalových Horách jen 13km od Mariánských lázní, je umístěn zkraje vesnice za zastávkou autobusu "Michalovy Hory, škola". U chalupy je vlastní parkoviště a zahrada. Chalupa se nachází v chráněné oblasti Slavkovský les. Značně členité zalesněné okolí je ideální pro cykloturistiku. Cca 1km od vesnice je volně přístupný minerální pramen. 3km od chalupy se nachází jízdárna, kde je možno zajistit si jezdecký výcvik, nebo projíždky na koních. Můžeme Vám nabídnout sedm pokojů (1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 3 třílůžkové, 2 dvoulůžkové). Také je možnost sjednat individuálně pronájem celého objektu pro uzavřenou společnost.

 

Popis chalupy

  • V chalupě jsou na chodbách a pokojích koberce, chodby schodiště a jídelna jsou obloženy dřevem.
  • Můžeme Vám nabídnout ze sedmi pokojů (1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 3 třílůžkové, 2 dvoulůžkové), které jsou v prvním patře se sociálním zařízením i bez něj s možností využití společného zařízení na patře.
  • V přízemí je zařízená kuchyně, v suterénu kolárna - lyžárna. Vybavení ještě zahrnuje BTV, stůl na stolní tenis, na zahradě ohniště a hřiště na volejbal.

 

Jak se dostanete do Michalových Hor?

  • Z Prahy (automobilem): po dálnici D5 přes Plzen exit 128 přes Planou. V Plané směr Teplá. Chalupa je po pravé straně z kraje obce Michalovy Hory.
  • Alternativní doprava: lze využít autobus nebo vlaky ČD

 

 

Tipy na další objetky v oblasti Slavkovský les

 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

V blízkém okolí se nacházejí lázenská města Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart a Konstantinovy Lázně. Také je možnost naštívit klášter v Teplé, hrad v Tachově, nebo městečka Planá a Chodová Planá. 20km z Michalových Hor je hraniční přechod Broumov a na německé straně můžeme doporučit návštěvu městečka Tirschenreuth.

 

Michalovy Hory

Nachází se v chráněné oblasti Slavkovský les. Značně členité zalesněné okolí je ideální pro cykloturistiku. Cca 1km od vesnice je volně přístupný minerální pramen. 3km od penzionu se nachází jízdárna, kde je možno zajistit si jezdecký výcvik, nebo projíždky na koních. Možnost koupání je na koupališti v Plané, rybník Regent, Betlémský rybník atd.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI