Chalupa Pazderna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Citlivě opravená stylová chalupa na klidném místě obce Nezdice na Šumavě je připravena pro společné ubytování až 9 osob, ideálně dvou rodin s dětmi. Chalupa, které nikdo z místních neřekne jinak než Pazderna, je klasickou šumavskou stavbou skládající se z obytné části, stodoly - společenské místnosti, místnosti dnes určené na lyže a kola, samostatné kolny a zastřešeného sezení s krbem a udírnou. V těsném sousedství chalupy (150m) se nachází lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Nedaleko chalupy je možno nastoupit na upravované běžecké stopy a v létě je možno přímo od chalupy vyjet na značené cyklotrasy a vyjít na značené pěší trasy. U chalupy je velké zastřešené sezení s kamenným krbem a udírnou, travnatá terasa s nadzemním bazénem se solárním ohřevem, houpačky, pískoviště, skluzavka a další prvky pro děti. Součástí chalupy je nově zrekonstruovaná stodola s posezením, trampolínou, šipkami, rotopedy, stolem na stolní tenis a dětským koutkem, vše odděleno od části chalupy určené k bydlení. Chalupa Pazderna je kompletně moderně vybavena, pro hosty je k dispozici počítač s trvalým připojením k internetu, wifi v celém objektu a okolí, TV-satelit. Po předchozí dohodě je možno zajistit obědy a večeře.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI