Chalupa Pazderna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Citlivě opravená stylová chalupa na klidném místě obce Nezdice na Šumavě je připravena pro společné ubytování až 9 osob, ideálně dvou rodin s dětmi. Chalupa, které nikdo z místních neřekne jinak než Pazderna, je klasickou šumavskou stavbou skládající se z obytné části, stodoly - společenské místnosti, místnosti dnes určené na lyže a kola, samostatné kolny a zastřešeného sezení s krbem a udírnou. V těsném sousedství chalupy (150m) se nachází lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Nedaleko chalupy je možno nastoupit na upravované běžecké stopy a v létě je možno přímo od chalupy vyjet na značené cyklotrasy a vyjít na značené pěší trasy. U chalupy je velké zastřešené sezení s kamenným krbem a udírnou, travnatá terasa s nadzemním bazénem se solárním ohřevem, houpačky, pískoviště, skluzavka a další prvky pro děti. Součástí chalupy je nově zrekonstruovaná stodola s posezením, trampolínou, šipkami, rotopedy, stolem na stolní tenis a dětským koutkem, vše odděleno od části chalupy určené k bydlení. Chalupa Pazderna je kompletně moderně vybavena, pro hosty je k dispozici počítač s trvalým připojením k internetu, wifi v celém objektu a okolí, TV-satelit. Po předchozí dohodě je možno zajistit obědy a večeře.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI