Chalupa Pod Sedlem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa pod Sedlem - nachází se nad vesničkou Albrechtice vzdálené 6 km od Sušice v nadmořské výšce cca 750 m n/m. Naše chalupa se pyšní  především krásným výhledem daleko do vnitrozemí po celém horizontu. Je kompletně vybavena  pro strávení Vaší klidné, pohodové dovolené. Poskytujeme minimálně týdenní rekreační ubytování.  K Vašemu ubytování až pro 8 osob slouží dobře zařízený apartmán v podkroví - 2 velké pokoje, koupelna se sprchou a WC a celé přízemí chalupy s kuchyňkou, jídelnou - klenutým sklípkem, nově zrekonstruovanou koupelnou s vanou a samostatným WC. Na uskladnění kol či lyží je určena velká garáž. K dispozici  máte také velkou, udržovanou, oplocenou  zahradu. Nabízím Vám týdenní rekreační pobyt v dobře zařízeném apartmánu naší šumavské chalupy.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI