Chalupa Rokyta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chalupa Rokyta se nachází 4 km od Srní, směrem na Modravu, u zajímavé technické památky - Vchynicko - Tetovský plavební kanál. Stylová dřevěná chalupa má kapacitu 20 lůžek v 5 pokojích v tomto rozložení: pokoj č.1 - 3-4 lůžka, pokoj č.2 - 2 lůžka, pokoj č.3 - 3-4 lůžka, pokoj č.4 - 4 lůžka, pokoj č.5 - 4-6 lůžek. Sociální zařízení je společné pro všechny pokoje (oddělené pro muže a pro ženy). V přízemí se nachází společná kuchyně, která je standartně (2 lednice, el.sporák, mikrovlnky, varné konvice a veškeré nádobí) vybavená, a dvě společenské místnosti. Jedna z místností je vybavena kulečníkem a druhá slouží k sledování televize a připojení k internetu (WIFI připojení v celé chalupě). U vchodu do chalupy je místnost určena k úschově kol a lyží a souběžně s ní se nachází i sušárna. Za chalupou se nachází ohniště (i s připraveným dřívím) s posezením, které slouží hostům a hrací koutek pro děti - pískoviště a dřevěná houpačka. V letních měsících je příjemné posezení na terase za chalupou s výhledem na okolní krajinu. Pobyty jsou vhodné pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě nebo sportovní soustředění.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí chalupy

Rokyta se nachází v první zóně NP Šumava. V létě jsou v okolí chalupy velmi dobré podmínky pro pěší turistiku a horská kola. V zimě je okolí rájem pro běžkaře. Nejbližší lyžařský vlek se nachází v obci Modrava (cca 6 km).

nejzajímavější místa v okolí

 •     Tříjezerní slať (cca 5 km) 1
 •     Informační centrum (cca 100 m) 2
 •     Horská Kvilda (cca 5 km) 3
 •     Srní - stezka při plavebním kanálu (cca 12 km) 4
 •     Turnerova chata - naučná stezka při řece Vydra (trasa pokračuje na Čeňkovu Pilu) (cca 4 km)
 •     Modrava (cca 5 km)

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI