Chalupa Stenly

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Stenly se nachází v klidném prostředí malé vesničky Hodovíz uprostřed lesů, známých jako houbařský a borůvkářský ráj. Krásné okolí láká k procházkám v přírodě i cyklistickým výletům. Dále máte možnost si zde zahrát stolní tenis, nechat svézt své děti pod dozorem na koni a samozřejmostí je venkovní grilování. V blízkém či vzdálenějším okolí se nachází mnoho turistických zajímavostí a památek, které můžete během svého pobytu navštívit Ve zrenovovaném rodinném domě naleznete vše, co pro spokojený pobyt můžete potřebovat. Chalupa má k dispozici ubytování až pro 8 osob s možností dvou přistýlek, skvělá cena, dvě ložnice, dětská postýlka, dětský pokoj, televize, připojení k Internetu, kuchyně s jídelním koutem (lednice, mikrovlná trouba, kávovar, nádobí), zahradní posezení s grilem, stolní tenis a ruské kuželky.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI