Chalupa v Tajanově

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování na Šumavě Nabízíme chalupu na polosamotě 3km od Velhartic,15km Sušice,18km Klatovy. Chalupa na Šumavě - Šumava a dovolená.To je přesně to co nabízí naše chalupa v Tajanově.Tato se nachází cca 2km u Velhartic kde je hrad, v podhradí chata kterou obýval Jan Werich.V samotných Velharticích je možnost nákupu, stravování, koupání, rybaření. Stejnou možnost nabízí cca 3km vzdálený Kolinec.Samotná chalupa je na polosamotě v blízkosti lesů a rybníků, ale přesto nedaleko měst Sušice-15km nebo Klatovy-20km Přímo z chalupy můžete navštívit na kole nebo pěšky Hory Matky boží,nebo se vydat poznávat krajinu v okolí,popřípadě autem vzdálenější část Šumavy-Modrava, Srní,Kvilda, Železná Ruda. Teprve po návratu oceníte klid, kterou naše chalupa nabízí. Cahalupa je plně vybavena vším ,na co jste z domova zvyklí.

Pohodlné ubytování pro 8 osob ve třech ložnicích,koupelna se sprchovým koutem a wc,plně vybavena kuchyň,obývycí pokoj s otevřeným krbem. Na venkovní terase zahradní nábytek,na travnaté ploše trampolína a hlavně zastřešený venkovní krb,který nabízí posezení jak při grilování, tak i úkryt před sluncem nebo deštěm. Pokud nevyužijete kuchyň tak máte možnost stravování 0.5km vzdálený Ujčín kde je vyzkoušená výborná domácí strava. Až se rozhodnete využít našich služeb,rádi vás na naši chalupě ubytujem a věříme že nebudete zklamaní.
Najdete nás zde

 •     K dispozici je 8 lůžek, vhodné tedy i pro 2 rodiny.
 •     Plně vybavená kuchyně: lednice s mrazákem,mikrovlnná trouba,plynový sporák s el.troubou,překapávač,rychl.konvice ap.
 •     Obyvací pokoj s otevřeným krbem
 •     Koupelna se sprchovým koutem.
 •     WIFI
   

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI