Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Fidler - Hošťka

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Fidler - rekreace Český les

Chata Fidler je ideální pro dvě osoby, které spolu chtějí strávit romantickou dovolenou uprostřed krásné přírody Českého Lesa. K dispozici jim je celá chata, v níž je byt 2+1. Byt je složen z ložnice, obývacího pokoje s krbem a plně vybavené kuchyně. Příjemné chvíle lze strávit i ve velké zahradě s grilem, venkovním nábytkem a udírnou. Nechybí úschovna jízdních kol. Dvě kola jsou tu stále k dispozici pro návštěvníky. Řidiči mohou využít parkoviště přímo u objektu.

 

Pokoje

Chata Fidler je situována jako byt 2+1. Skládá se z ložnice, obývacího pokoje a kuchyně. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Obývacímu pokoji dominuje nádherný krb. Využít je možné sušičku, televizor a vlastní parkoviště.

V chatě je úschovna a zároveň i půjčovna jízdních kol.

 

Stravování na chatě Fidler

Součástí Chaty Fidler je plně vybavená kuchyň, jejíž součástí je kuchyňská linka s nádobím, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a jídelní kout. Hosté si mohou připravovat jídlo po celý den podle svých představ.

Zároveň je možné využít grilu a udírny na zahradě.

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V okolí

Chata Fidler se nachází v typicky české obci Hošťka, konkrétně v její části Žebráky. Nedaleko jsou hranice s Německem. Přímo u chaty začíná průnik netknutou krajinou Českého Lesa. Okolní příroda je ideální k vycházkám, houbaření i sběru lesních plodů. V okolí jsou skvělé podmínky pro cyklistiku nebo koupání.

Obec Žebráky se nachází uprostřed krásné a chráněné krajinné oblasti "Český les" s hlubokými lesy. Nedaleko jsou hranice s Německem. Obec je ideálním místem pro rybaření, pěší turistiku, sběr lesních plodů. V okolí se nachází zřícenina hradu Přimda, Mariánské Lázně, Konstantinovy Lázně, Klášter Teplá, zámek Kynžvart a další hezká místa.

 

Lyžařské areály v okolí - Mamut

Ski areál Přimda

Přepravní kapacita vleku je 290 osob za hodinu, délka 490 m, převýšení 120 m. Slalomový svah. Cvičná louka s vlekem jehož kapacita je 500 osob za hodinu, o délce 330 m s převýšením 60 m. V areálu je ski servis, záchranná služba, občerstvení, půjčovna lyží, snowtubing a možnost technického zasněžování. Je-li dostatek sněhu, jsou vleky připraveny k provozu denně od 10 hodin do 17 hodin, malý vlek ve středu, pátek a v sobotu do 21 hodin, kdy se lyžuje při umělém osvětlení. Informace o provozní době doporučujeme ověřit.

 

Ski areál Mariánské lázně

Ski areál Mariánské lázně nabízí kvalitní lyžářské terény různé obtížnosti. Celková délka sjezdovek je 1450 metrů. Jedna kabinová lanovka a 2 lyžařské vleky zajišťují odbavení 2500 lyžařů za hodinu. Tratě jsou strojově upravovány a na hlavní sjezdovce je i možnost večerního lyžování. Dále je k dispozici bar, půjčovna lyžařského vybavení, obchod se sportovním zbožím, sprchy, toalety a parkoviště v dolní i v horní části areálu. Funguje zde i několik lyžařských škol a školek. Všechny sjezdovky jsou za příznivých podmínek uměle zasněžovány.

 

Bazény a koupaliště v okolí - Mamut

 • Plavecký areál Přimda
 • Plavecký bazén Tachov
 • Koupaliště Tachov
 • Koupaliště Halže
 • Koupaliště Planá
 • Koupaliště Lido u Mariánských Lázní
 • Koupaliště Riviera
 • Bazén Mariánské Lázně
 • Bazén Kynžvart
 • Rybník Betlém

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI