CHATA FORWARD

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chata stojí v centru šumavského národního parku v nadmořské výšce 851 m na okraji obce Srní, která leží 23 km od Sušice proti proudu horské říčky Vydry. Okolí je vynikající pro turistiku a běžky, běžecká stopa o délce asi 6 km vede přímo kolem chaty, chata má vlastní dětský lyžařský vlek, vlek pro náročnější lyžaře je 1,5 km vzdálený. Prášilské jezero a hora Poledník (1.315 m) jsou vzdáleny asi 6 km. Ubytování: Dvou, čtyř- a šestilůžkové pokoje s teplou a studenou vodou, WC a sprchy jsou na chodbě. Chata má dvě společenské místnosti s televizemi, WIFI připojení, možnost pořádání společenských akcí, semináře, svatby.

Chata je vhodná pro větší skupiny osob a školy v přírodě. Jedno apartmá má obývací pokoj s televizorem a rádiem, ložnici pro 4 osoby, vlastní kuchyňku s mikrovlnou troubou, chladničkou a vařičem, WC a koupelnu. Ubytovací kapacita chaty je 49 lůžek. Chata má velkou terasu, posezení u ohně, vlastní parkoviště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI