Chata Hracholusky - Pňovany

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Po celý rok nabízíme ubytování ve zděné, zmodernizované a dobře vybavené rekreační chatě, vzdálené 20 metrů od břehu Hracholuské přehrady, v oblíbené lokalitě u Nového mostu. Ubytovat se zde může 4-6 osob ve dvou oddělených místnostech. Do chaty se vstupuje přes zastřešenou verandu, na kterou navazuje plně vybavená kuchyně s linkou, dřezem (teplá i studená pitná voda), plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a klasickými kamny. Ve vedlejší, malé místnosti je lednice s mrazákem a jídelní stolek. Největší místností v přízemí je obývací pokoj, o atmosféru se zde starají norská krbová kamna a pohodlí nabídne rozkládací sedací souprava a dvě válendy. Novinkou pro rok 2014 je nový LED televizor, již nezmeškáte Vaše oblíbené sportovní přenosy, případně seriály. Po výstupu schodů vejdeme do velké podkrovní místnosti obložené dřevěnými palubky. V rozích místnosti stojí rustikální komoda, sedací souprava s křesly a dvě postele. Z podkroví je vstup na balkon, ze kterého je nádherný výhled na přehradu a její okolí. Pobyt na chatě ocení především rybáři, vyznavači vodních sportů, houbaři, rodiny s dětmi, turisté, cykloturisté, zkrátka všichni lidé, kteří vyhledávají nové zážitky!

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI