Chata Liblín - ubytování u Berounky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Liblín - ubytování u řeky Berounky

Chalupa leží v západních Čechách, na okraji malé obce Liblín, která se nachází asi 30 km severně od města Plzeň. Obec Liblín lemují zalesněné lesy a stráně na soutoku řeky Berounky a Střely. Chalupa, která se Vám může stát na chvíli Vaším domovem, stojí nedaleko řeky Berounky.

Poloha chaty

Z chalupy jsou krásné výhledy na okolní zalesněné kopce a na řeku, která teče blízko domu. Základní potraviny nakoupíte 3 km od chalupy, větší supermarket se nachází do vzdálenosti 10 km a restaurace je 150 m daleko. Nedaleko od chalupy se nachází sportovní areál s tenisovými kurty a hřištěm. Pro děti je v zahradě "U Zámečku" nově vybudovaný dětský koutek s houpačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi.

Pokud jste k nám přijeli autem a nepřeje Vám počasí, vodních radovánek si můžete užívat také v krytém bazénu a v naší nově otevřené sauně v Plzni. V Okruhu 5 - 44 km se nachází několik hradů, hradních zřícenin a klášterů. Chalupu obklopuje krásný les, do kterého se můžou vydat milovníci houbaření či lesních krás. Pokud je někdo z vás vášnivý rybář, může zkusit své štěstí i na řece Berounce. Podmínkou je však rybářský lístek a vlastní vybavení.

Ubytování na chatě

Kuchyně je plně zařízená, je tu jídelní stůl pro 4 osoby, elektrický keramický sporák, kávovar, varná konvice a mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchou a toaletou je také velmi útulná. V horním patře se nacházejí dvě ložnice – jedna je vhodná pro pár – je zařízena dvojlůžkem, druhá je vybavená dvěma samostatnými lůžky a jedním vysouvacím lůžkem. V současné době se provádí výměna kuchyňské linky za novou, modernější a více praktickou.

U domu stojí pěkná zahrada. V případě slunečného počasí se můžete kochat přírodou, posedět můžete na zahradním nábytku, k dispozici je tu slunečník. Pokud rádi grilujete, můžete využít náš zahradní krb. Rodiny s dětmi určitě potěší zahradní pískoviště, houpačka, nadzemní bazén s průměrem čtyři metry a stolní tenis. Náš dům má vlastní parkoviště, které je Vám také plně k dispozici.

Zvláštnost

Povoleno

Zvláštnost

Povoleno

Pes povolen

NE

Sauna

v Plzni

Dětská postýlka

ANO

Krb

ANO

Vlastní bazén

ANO

Televize

ANO

Koupání do 100m

ANO

Pračka

ANO

Vlastní loďka nebo kajak

ANO

Restaurace do 1 km

ANO

Vlastní tenisový kurt nebo tenis do 100m

500 m

Les do 100m

NE

Pronájem kol v objektu

ANO

parkování u objektu

ano

Pro rybáře

ANO

Internet

ANO

 

Zvláštnosti na chatě Liblín

Pokud budete potřebovat dětskou postýlku, rádi Vám vyhovíme i v tomto směru. K dispozici je Vám také pračka. Po dohodě s pronajímatelem si můžete pronajmout dvě horská kola, zapůjčit kanoe včetně plovacích vest pro děti i dospělé a barelů na ochranu věcí. Cena za půjčení loďky na jeden den je 300 Kč a vesty 100 Kč. Pokud potřebujete něco vyhledat na internetu, majitel Vám za doplatek rád poskytne počítač a připojení k internetu.

Ubytování je vhodné maximálně pro čtyři až pět osob. Majitel rád uvítá pouze rodiny s dětmi a starší páry. Dům je rozdělen na pomyslné dvě poloviny, typu „dva pod jednou střechou“. Druhá polovina domu má vlastní vchod i zahradu, kde se občas zdržuje pronajímatel. Protože ale mají obě poloviny naší chalupy odlišný vchod, nemusíte se bát o svůj pocit soukromí. V ceně ubytování není spotřeba elektrické energie nad 50 kWh za týden, která se dle individuálního používání doplatí na místě.

Majitel Vás prosí, abyste nechali své domácí mazlíčky odpočívat u Vás doma. V našem domě nejsou povolena žádná domácí zvířata.

Pokud by se ochladilo, nabízíme vám dpočinek v našich nově vybudovaných saunách v Plzni. K dispozici je zde vířivá vana. Odpočinek vám zpříjemní příjemná hudba a chlazené nápoje.

 
Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ubytovací ceník

měsíce

Velikost ubytování

Cena za týden

Cena za víkend

Cena za energie

červen-srpen

3+1 (max. 5 osob)

9000,- Kč

3500,- Kč

7,- Kč / kW

červen-srpen

1+kk

(max. 4 osoby)

6000,- Kč

2000,- Kč

7,- Kč / kW

měsíc

Velikost ubytování

Cena za týden

Cena za víkend

Cena za energie

duben, květen, září

3+1 (max. 5 osob)

7500,- Kč

2700,- Kč

7,- Kč / kW

duben, květen, září

1+kk (max. 4 osoby)

4500,- Kč

1800,- Kč

7,- Kč / kW

Kapacita chalupy je pět osob, jsou tu dvě krásné ložnice. Protože majitel bydlí jinde, máte jedinečnou možnost soukromí a pohodlí. Pokud něco potřebujete, majitel Vám vyjde rád vstříc a zařídí záležitosti nutné k Vašemu pocitu komfortu.

Druhý apartmán, je umístěn v zástavbě na druhé polovině zahrady o velkosti 1+KK. Toto ubytování je řešeno pro 4 osoby avšak s nižším komfortem. Kuchyňka je vybavená kuchyňskou linkou, lednicí, el. dvouplotýnkou, varnou konvicí a běžným kuchyňským náčiním.

Návštěvnící však mají společný bazén. Pro koupání v řece je dobře uzpůsobený vstup do řeky nedaleko od ubytování cca 50m.


Pronájem horských kol

Zajištění kola

Cena na den/ks

do 2 dnů

150,- Kč

do 6 dnů

110,- Kč

Pronájem lodí a barelů

Předmět výpujčky

Cena za den

Vratná kauce

loďka

250,- Kč

----

barel

50,- Kč

----

vesta

50,- Kč

----

Pro zákazníky a loď přijedeme na místo určení. Poplatek za odvoz určuje následující tabulka.

Vzdálenost

Poplatek

do 20 km

300,- Kč

20 km až 50 km

500,- Kč

nad 50 km

1000,- Kč

Lodě se musí vrátit do 19.00 hodin. Rezervaci loďky nutno objednat předem. Přednost mají ubytovaní v naší chalupě.

V případě poškození, musí zákazníci uhradit 50% opravy jako spoluúčast. Ta je dána tabulkou podle velikosti poškození (díry). Tabulka je vyvěšena v půjčovně.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Příroda v blízkosti chaty

Malebná obec Liblín, kde se nachází naše chata, stojí na břehu řeky Berounky, nedaleko jejího soutoku s řekou Střelou. Obec se pyšní především krásným okolím a historickými památkami. Obec je výborným výchozím bodem pro pěší turistiku, cyklistické výlety nebo kanoistiku. Tento fakt láká každý rok do těchto malebných míst mnoho turistů a rekreantů.

Od naší chalupy, z obce Liblín, se můžete vydat na průzkum zříceniny gotického hradu Libštejn, který láká především svou zachovalou vysokou věží a zakulacenými nárožími. Pro svou nedostupnost byl hrad v minulosti mnohokrát obléhán husity. Nikdy však nebyl dobyt. Liblín je také ideálním výchozím bodem k návštěvě zříceniny Krašova a okolní přírodní rezervace, která je součástí přírodního parku Hřešihlavská. V blízkosti našeho domu je také zámecký areál Kaceřov, klasicistní zámek z konce 18. století Kozel, známý hrad z 12. století Křivoklát, zřícenina gotického hradu Krakovec, zámek Lány, barokní perla západních Čech Manětín (barokní zámek), aj. Turistické informace naleznete v malém krásném městečku Kralovice vzdáleného 11 km od Liblína.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0