Chata U Moulina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází v klidné části chatové osady na okraji lesa asi 1km od vody. Toto umístění  ji  předurčuje k  rybolovu ,  pro letní sporty,  cykloturistiku
nebo  jen  tak  k odpočinku. Chata se nachází v klidné chatové oblasti  na okraji lesa v blízkosti přehradní hráze, na oploceném pozemku se zahradou, cca 1km od  vlastní Hracholuské přehrady. Skládá se z obývacího pokoje s jídelním koutem , barevnou televizí a kamny na dřevo. V kuchyni  je plynový sporák, lednička, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a kávovar.

V první  ložnici se  náchází manželské lůžko, ve druhé jsou 3 jednolůžka. Součástí výbavy chaty je sprchový kout  s  WC. Nově je zbudováno pískoviště a houpačka  pro děti. K dispozici je vlastní loď ( bezmotorová pramice ) pro pět osob a pingpongový stůl s náčiním   (pálky, síťka, míčky).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI