Chatičky Železná ruda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování (i dlouhodobý pronájem) v sedmi chatách v horském městě Železná Ruda ležící v nadmořské výšce 754 m, v údolí říčky Řezné. Město Železná ruda je ze všech stran lemováno horskými vrcholy a svojí polohou vytváří ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci. Každá chatička má svou vlastní prosklenou verandu ve které je umístěna lednička a křesla se stolkem pro venkovní posezení, dále je vybavena vlastní kuchyňkou s nádobím a elektrickým dvouvařičem, elektrickým topením (přímotopy) + topením na tuhá paliva (kamna Petra), dále je vybavena čtyřmi lůžky s dekami stolkem a židlemi pro vnitřní posezení.

 

Příslušenství

V blízkosti chatiček je možné využít dětské hřiště s kolotočem a houpačkami, dále je možno využít volejbalové hřiště pro míčové hry. V blízkosti se také nachází ohniště s posezením pro letní táboráky případně grilování. Cca 200 m od chatiček se nachází vodní nádrž (čistá voda se pstruhy) jediná v Železné Rudě, kde je možné se v letním období koupat. Vodu na vaření a mytí je možné čerpat ze dvou studní v přímé blízkosti chatiček, které jsou napájeny z lesního prameniště vzdáleného asi 1 km. Sociální zařízení je provedeno jako samostatné WC v přímé blízkosti chatiček.

Stravování

Stravování je buď vlastní nebo je možno zajistit snídaně, polopenze, plnépenze v nedalekém hotelu cca 100 m od chatiček.

Lyžování

V blízkosti cca 200 m od chatiček se nachází lyžařské středisko Belveder, které je vybaveno dvěma velkými vleky typu kotva a pro děti (mírnější svah) pomou. Je možné také cca 5 km od hranic využívat na německé straně špičkově vybavené lyžařské středisko Javor „Arber“ nebo na české straně lyžařské středisko Špičák.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI