Chatičky Železná ruda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování (i dlouhodobý pronájem) v sedmi chatách v horském městě Železná Ruda ležící v nadmořské výšce 754 m, v údolí říčky Řezné. Město Železná ruda je ze všech stran lemováno horskými vrcholy a svojí polohou vytváří ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci. Každá chatička má svou vlastní prosklenou verandu ve které je umístěna lednička a křesla se stolkem pro venkovní posezení, dále je vybavena vlastní kuchyňkou s nádobím a elektrickým dvouvařičem, elektrickým topením (přímotopy) + topením na tuhá paliva (kamna Petra), dále je vybavena čtyřmi lůžky s dekami stolkem a židlemi pro vnitřní posezení.

 

Příslušenství

V blízkosti chatiček je možné využít dětské hřiště s kolotočem a houpačkami, dále je možno využít volejbalové hřiště pro míčové hry. V blízkosti se také nachází ohniště s posezením pro letní táboráky případně grilování. Cca 200 m od chatiček se nachází vodní nádrž (čistá voda se pstruhy) jediná v Železné Rudě, kde je možné se v letním období koupat. Vodu na vaření a mytí je možné čerpat ze dvou studní v přímé blízkosti chatiček, které jsou napájeny z lesního prameniště vzdáleného asi 1 km. Sociální zařízení je provedeno jako samostatné WC v přímé blízkosti chatiček.

Stravování

Stravování je buď vlastní nebo je možno zajistit snídaně, polopenze, plnépenze v nedalekém hotelu cca 100 m od chatiček.

Lyžování

V blízkosti cca 200 m od chatiček se nachází lyžařské středisko Belveder, které je vybaveno dvěma velkými vleky typu kotva a pro děti (mírnější svah) pomou. Je možné také cca 5 km od hranic využívat na německé straně špičkově vybavené lyžařské středisko Javor „Arber“ nebo na české straně lyžařské středisko Špičák.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI