Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chatová osada Nad Rybníkem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov

Chcete strávit klidnou rodinnou dovolenou s koupáním a výlety po okolí? Jste rekreační cyklisté a chcete poznat Plánicko i podhůří Šumavy? Přijeďte k nám do Hnačova, do Chatové osady „Nad rybníkem“. Všechno budete mít jako na dlani. Pohodlné a levné ubytování ve zděných chatách, blízkost lesa, koupání a značené cyklostezky v okolí. Naše chatová osada je také ideální pro mimořádné akce a oslavy. K dispozici je dobře vybavená restaurace s odděleným salonkem. Při bujaré oslavě narozenin nebudete v okolí nikoho rušit a posedět můžete i pod širým nebem.

 
Krajina s rybníky i podhůří Šumavy – ideální kombinace

Chatová osada Nad rybníkem je situována nad obcí Hnačov 3 kilometry od Plánice a 17 kilometrů jihovýchodně od Klatov u Hnačovského rybníka. Jde o rekreační oblast, kam lidé rádi jezdí z celého Plzeňska. Obec Hnačov je součástí Plánicka, ale současně je na dosah Šumava se svými kopečky a členitou krajinou. Na kolách tak poznáte nejen rovinatou krajinu, ale i zvlněný terén. A levné ubytování je výhra. A to se nemusíte tísnit v malé chatce nebo ve stanu. Budete mít pohodlné velké zděné chaty, kam se vejde celá rodina.
Krásná místa na koupání i turistiku, každý si přijde na své

Na co se rodina s dětmi nejvíce těší? Přece na koupání. Chatová osada je u lesa nad obcí, přesto je to k vodě jen pár minut. Od vody se zase vrátíte na klidné místo a neruší vás hluk z autokempu. Je to opravdu výhodná poloha. V rybníku se dají provozovat vodní sporty. Hnačovský rybník je největším na Klatovsku. Ale koupání je možné přímo v osadě v umělém bazénu. V horkém dni si tam můžete zaplavat a pak vyrazit na kolo. V osadě je dětský areál a volejbalové hřiště s umělým osvětlením. Pokud vás zajímají památky, přijdete si na své. V okolí jsou hrady, zámky a v 9 kilometrů vzdálených Nalžovských horách například i pohádkové místo – Les Prašivice. Kontaktujte nás, uvidíte, že si užijete!

Pro děti

Protože chceme,aby se u nás líbilo také dětem, bude pro ně od letošní sezony připraveno nové venkovní hřiště a také herna ve zděné budově,kde si mohou hrát v případě nepříznivého počasí. Postupně jak bude vše připraveno budou uveřejněny fotografie dětského zázemí. Zatím fotografie skluzavky v herně a také stolečku,u kterého si mohou děti malovat….

Víkendové pobyty s dárkem

Potřebujete vypadnout z pracovního shonu a načerpat trochu energie? Celý týden nevíte, kam skočit a potřebujete odpočinek v přírodě, ale s komfortem? Přijeďte k nám na víkendové pobyty s polopenzí.  Nabízíme pohodlné ubytování v chatkách dvou typů. A vezměte sebou celou rodinu, u nás se všichni vejdete. Rodiče mají samostatnou ložnici.

Při příjezdu od nás dostanete DÁREK – láhev vína.

Chatová osada Nad Rybníkem disponuje velkou restaurací a areálem pro sport a rekreaci. Okolí je ideální pro pořádání zajímavých výletů. Víkendové pobyty si určitě užijete. Víte, že hned v okolí osady jsou pěší i cyklistické stezky? Děti se vyřádí na našem hřišti, v případě horšího počasí v dětské herně v hlavní budově.

 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI