Dvorec Nová Hůrka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování přímo v Národním parku Šumava, východisko k jezeru Laka. Nová Hůrka se nachází mezi obcí Prášily a městem Železná Ruda. Parkování přímo u objektu zdarma. Denně možnost objednání čerstvého pečiva i bez objednání snídaně. Vhodné pro cyklistiku, turistiku, rodiny s dětmi. Cyklostezka a běžecká stopa prochází přímo obcí Nová Hůrka. V bezprostřední blízkosti penzionu jsou běžecké stopy a lyžařské areály Špičák, Železná Ruda a Velký Javor.

    V den nástupu je objekt připraven od 16:00 hodin
    V den odjezdu je nutné objekt opustit do 10:00 hodin
    Časy nástupů a odjezdu je možné po předchozí domluvě upravit
    V celé chalupě platí zákaz kouření
    Přibalte si prosím přezůvky
    Parkování zajištěno
    Možnost úschovy kol a lyží
    wi-fi připojení

V budově se nachází tři pokoje, dva pokoje jsou třílůžkové a jeden čtyřlůžkový (možnost přistýlky). Každý z pokojů má vlastní koupelnu a WC. V penzionu je také kuchyně - společenská místnost pro hosty. Ve společenské místnosti jsou dva stoly a dostatečný počet židlí, součástí je dále vybavená kuchyně (sporák, chladnička s mrazákem, nádobí). V objektu je ústřední topení, takže je možný celoroční provoz. Přímo u penzionu je rovněž umístěno venkovní posezení pro naše hosty a v bezprostřední blízkosti penzionu je ohniště s grilem. Parkování je zajištěno na pozemku penzionu. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol. Několik metrů za penzionem začíná hustý les a rozlehlé louky.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI